Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, скільки українців потребують гуманітарної допомоги від ООН

Стало відомо, скільки українців потребують гуманітарної допомоги від ООН

Наступного року ООН на гуманітарну допомогу жителям сходу України запросить менше коштів.

Понад як 3,8 млн жителів України, що проживають у східних областях, де проходить операція Об'єднаних сил, потребують гуманітарної допомоги.

Про це повідомляють Новини ООН.

“На гуманітарні операції на сході України, де на допомогу чекають 3,8 млн осіб, наприкінці минулого року в ООН запросили 204 млн доларів. Рік закінчується, а план профінансовано лише на 37 відсотків. Це по 29 доларів на кожного одержувача", - зазначається в повідомленні.

“Наступного року ООН планує надати допомогу 2,3 млн жителям України, запросивши на ці цілі 162 млн доларів - на 13 відсотків менше, ніж цього року", - зазначають в ООН.

Понад 132 млн жителів планети потребуватимуть гуманітарної підтримки наступного року - це надто високий показник. "Установи і агентства ООН планують надати допомогу 94 млн найбільш вразливих із них. На ці цілі потрібно майже 22 млрд доларів, не рахуючи операцій у Сирії", - заявили в ООН.

Відео У Києві відкрили пункти збирання гуманітарної допомоги для постраждалих від вибухів

До приміщення Печерської адміністрації вже привезли кілька десятків мішків картоплі, гречку та цукор. У підвалі стоять пакети з теплими речами і одягом для постраждалих від вибухів людей. Жителі сусідніх дворів зібрали солодощі та книжки для дітей. А бізнесмени доправили гіпсокартон і штукатурку. 

У Києві відкрили пункти збирання гуманітарної допомоги для постраждалих від вибухів

Нагадаємо, що раніше "Червоний хрест" і ООН доправили на Донбас п'ять фур гуманітарної допомоги

Залиште свій коментар

Вибір редакції