

Прикордонники фіксують лише факт перетину кордону, а не мету поїздки.
Протягом останніх трьох років українці частіше почали їздити за кордон, торік за кордон їздили на 2 млн більше, ніж 2016-го.
Про це розповів речник Держприкордонслужби Олег Слободян в ефірі "112 Україна".
Серед пріоритетних напрямків для поїздок громадян України - Польща, Угорщина, Словаччина та Росія.
Він уточнив, що прикордонники фіксують лише факт перетину кордону, а не мету поїздки. За його словами, кількість українців, які виїжджають і повертаються до країни, пропорційно рівна.
За даними Держприкодонслужби, 2015 року за кордон виїжджало понад 23 млн громадян України, в 2016 - понад 25 млн, а в 2017 - понад 27 млн.
Зазначається, що більшість перетинають кордон на автомобільних пунктах пропуску і тільки близько 17% - на авіаційних, це приблизно 3,6 млн осіб 2017 року.
"Якщо говорити про динаміку перетину кордону українцями, то ми бачимо стійку тенденцію до збільшення кількості українців, які їздять за кордон. Саме їздять, тому що кількість тих, хто виїжджає і повертається, пропорційно дорівнює", - сказав Слободян.
Торік кордон України і Росії перетнули близько 4,4 млн українців.
Своєю чергою, у МВС України назвали ТОП-10 іноземних держав, громадяни яких перетинають кордон на в’їзд до України. Так, перші 7 з них – сусіди України. Також до списку увійшли Туреччина, Ізраїль та Німеччина.
TOP 1⃣0⃣ іноземних держав, громадяни яких перетинають кордон на в'їзд в Україну #новини #ДПСУ pic.twitter.com/Mhldj2TdeE
— МВС України (@MVS_UA) 29 января 2018 г.
Нагадаємо, 2017 року понад 400 тисяч українців скористалися безвізовим режимом.
Залиште свій коментар
Залиште свій коментар