Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, куди найчастіше їздять українці і хто приїжджає до нашої країни

Прикордонники фіксують лише факт перетину кордону, а не мету поїздки.

Протягом останніх трьох років українці частіше почали їздити за кордон, торік за кордон їздили на 2 млн більше, ніж 2016-го.

Про це розповів речник Держприкордонслужби Олег Слободян в ефірі "112 Україна".

Серед пріоритетних напрямків для поїздок громадян України - Польща, Угорщина, Словаччина та Росія.

Він уточнив, що прикордонники фіксують лише факт перетину кордону, а не мету поїздки. За його словами, кількість українців, які виїжджають і повертаються до країни, пропорційно рівна.

За даними Держприкодонслужби, 2015 року за кордон виїжджало понад 23 млн громадян України, в 2016 - понад 25 млн, а в 2017 - понад 27 млн.

Зазначається, що більшість перетинають кордон на автомобільних пунктах пропуску і тільки близько 17% - на авіаційних, це приблизно 3,6 млн осіб 2017 року.

ВідеоПівроку безвізу: як подорожують українці

"Якщо говорити про динаміку перетину кордону українцями, то ми бачимо стійку тенденцію до збільшення кількості українців, які їздять за кордон. Саме їздять, тому що кількість тих, хто виїжджає і повертається, пропорційно дорівнює", - сказав Слободян.

Торік кордон України і Росії перетнули близько 4,4 млн українців.

Своєю чергою, у МВС України назвали ТОП-10 іноземних держав, громадяни яких перетинають кордон на в’їзд до України. Так, перші 7 з них – сусіди України. Також до списку увійшли Туреччина, Ізраїль та Німеччина.

Нагадаємо, 2017 року понад 400 тисяч українців скористалися безвізовим режимом

Залиште свій коментар

Вибір редакції