Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, де в Україні найгірше ремонтують дороги

Аутсайдером з ремонту визнали Миколаївську область.

Найгірше в Україні кошти на ремонт доріг освоюють у Миколаївській області. Там, за інформацією Укравтодору, виконали лише 17% запланованих робіт.

Про це повідомили на Урядовому порталі.

В Укравтодорі після перевірки виконання робіт з ремонту та реконструкції доріг, вирішили перерозподілити кошти виділені на дорожні проекти. Згідно з рішенням, менше коштів на проекти доріг загального користування отримають 6 областей: Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Миколаївська та Чернівецька.

"Найбільш кричуща ситуація склалася на Миколаївщині. Цього року області виділено 560,7 млн грн. Втім, обсяг виконаних робіт складає лише 17%. Це найменший показник серед регіонів. З огляду на всі чинники і очікуване завершення будівельного сезону Укравтодор перерозподілив 300 млн грн, які виділялися на капремонт дороги «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв», і направив їх на ремонт дороги Н-11 Дніпро – Миколаїв у пропорції: 200 млн грн – Миколаївській області, а 100 млн грн – Дніпропетровській", - йдеться в повідомленні.

Також міжпроектний перерозподіл провели на Одещині та Дніпропетровщині. Проекти, робота на яких досі не розпочалася, позбавили фінансування. Додаткові кошти відправили на ті, які можна довести до завершення.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів скільки вартує один кілометр відремонтованої дороги.

ВідеоУ Києві відремонтували дорогу на вулиці Антоновича, де після зливи провалився асфальт

Київ оговтується після нещодавньої зливи. Затопило столицю у ніч проти неділі, але наслідки долають і досі. ТСН бачила, що відбувається під офісом Автодору, де асфальт провалився у яму.

У Києві відремонтували дорогу на вулиці Антоновича, де після зливи провалився асфальт

Залиште свій коментар

Вибір редакції