Стало відомо, як Янукович відпочивав у Криму

Свою першу президентську відпустку Янукович провів із сім’єю у Криму: ловив рибу, грав у доміно та плавав у басейні. А вечорами не відмовляв собі в задоволенні заспівати під гітару.

Під час першої президентської відпустки Віктор Янукович провів ряд робочих зустрічей, однак більшу частину часу відпочивав як звичайний дачник: ловив рибу, виходив в море на катері та співав під гітару.

Газеті "Сегодня" стали відомі подробиці відпустки глави держави на Південному березі Криму. Президент провів декілька нарад в Сімферополі і Лівадії, а також понад 30 зустрічей у фороській резиденції "Зоря". Решту часу Янукович проводив у сімейному колі на держдачі №9 в Мухалатці (в 12 км від Сімеїзу і в 7 км від "Зорі").

Поряд з ним постійно були дружина Людмила і онуки. Сини Олександр і Віктор з дружинами також відвідували батька в Мухалатці.

На дачі Янукович відпочивав, як звичайний дачник: пляжний волейбол, доміно, риболовля. Президент ловив ставриду і з причалу, і виходив у море на катері. І часто, як розповідають, улов готувала до столу дружина президента Людмила. Вечорами Янукович не відмовляв собі в задоволенні заспівати під гітару. З нововведень на держдачі - караоке.

Крім того, за рекомендаціями лікарів, через спеку президентові довелося виключити улюблений теніс і заняття в тренажерному залі. А плавав Янукович частіше в басейні із заданим температурним режимом, ніж у відкритому морі, де вода була занадто теплою - 28-29 градусів.

У Ялті Віктор Янукович так жодного разу і не з'явився, хоча його чекали на концерті Тото Кутуньо в "Ювілейному" і навіть якось спеціально "зачищали" територію біля входу на центральний овочевий ринок.

Зазначимо, що у радянські часи дача № 9 в Мухалатці (усього держдач у селищі чотири) була закріплена за першим секретарем ЦК Компартії України Володимиром Щербицьким. На ній любив відпочивати і другий президент України Леонід Кучма.

Там є ґрунтовий корт для тенісу з навісом, тренажерний зал в спортивно-оздоровчому корпусі, критий 25-метровий басейн з системою "Ніагара" - морська вода з очищенням та підігрівом.

Свою першу президентську відпустку (27 днів) Віктор Янукович перервав достроково. Через загрозу лісових пожеж в Україні президент повернувся до Києва і на моря вже не відправиться.

Читайте також:

Янукович повернувся до Києва з відпустки

Янукович активно працює, незважаючи на відпустку

Крим готується до приїзду Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: