Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, яку премію до Дня Незалежності виплатять військовим

Захисникам на Донбасі виплатять по 2 тисячі гривень.

Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про виплату премії військовим Збройних сил України до Дня Незалежності. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Полторак зазначив, що премії надають з нагоди відзначення 28 річниці Незалежності України. 

"Військовослужбовці, у тому числі й строкової служби, та курсанти отримають по 1 тисячі гривень, військовослужбовці, які 2019 року залучалися до виконання завдань в складі підрозділів Об’єднаних сил, та ті, що наразі захищають територіальну цілісність держави на Сході - по 2 тисячі гривень", - уточнив міністр.

Нагадаємо, 9 липня, президент Володимир Зеленський заявив, що замість виділення грошей на проведення військового параду в Києві на День Незалежності України 300 млн грн спрямують на премії усім військовим.

Відео У День незалежності замість військового параду відбудеться Хода гідності

Традиційного у радянському стилі параду з недешевою демонстрацією військової техніки не буде - заявив глава президентського офісу. Натомість на Хрещатику відбудеться Хода гідності. Головною вулицею країни пройдуться представники різних родів військ ЗСУ. Ветерани війни на Сході зможуть приєднатися до представників своїх бригад.

У День незалежності замість військового параду відбудеться Хода гідності

Залиште свій коментар

Вибір редакції