Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, за чий кошт утримують "Конча-Заспу" та "Пущу-Водицю"

З державного бюджету фінансуються лишень 3 державні дачі, які перебувають в статусі резиденцій.

Утримання території та оплата праці працівників будинку відпочинку "Конча-Заспа" та "Пуща Водиця" здійснюється за рахунок спеціального фонду, який формується з оплати мешканців, які там проживають.

Про це на власній сторінці в Facebook повідомила прес-секретар Державного управління справами Ярина Яковишин.

Вона наполягає, що українці уже два роки не платять за проживання чиновників в "Кончі-Заспі" та "Пущі-Водиці" Вона додала, що з 1 січня 2015 року в будинку відпочинку "Конча-Заспа" та комплекс відпочинку "Пуща-Водиця" знято повне державне фінансування. "З державного бюджету фінансуються лишень 3 державні дачі, які перебувають в статусі резиденцій.

З державного бюджету (це загальний фонд) на утримання будинків відпочинку та державних дач в Кончі-Заспі та Пущі-Водиці витрачено: 2014 рік - 37,5 млн гривень; 2015 рік - 2, 9 млн гривень; 2016 рік - 3, 5 млн гривень", - зауважила Яковишин.

"Утримання території та оплата праці працівників будинку відпочинку "Конча-Заспа" та "Пуща Водиця" здійснюється за рахунок спеціального фонду, який формується з оплати мешканців, які там проживають", - заявила Яковишин.

Так, за 2015 рік він становив 38, 8 млн гривень, а за 2016 рік - 47,5 млн гривень.

Ухвала суду про обов'язкове поновлення справи проти екс-спікера ВР часів Януковича Володимира Рибака стала для політика неприємним сюрпризом. Він вважає, що все робив правильно, підписуючи закони, схвалені парламентською більшістю.

Інші фігуранти справи – хто в розшуку, а хто серед підсудних. Рибак останні роки живе в Кончі-Заспі на державній дачі. 

За даними джерел ТСН, колишньому керівнику Ради надано державну охорону.

Відео Держуправління справами виганяє з дач двох можновладців періоду Януковича

Залиште свій коментар

Вибір редакції