Потерпілих госпіталізували в лікарню.
У Карпатах 10 серпня під час проходження туристичного маршруту стало зле трьом дітям, віком 10, 12 та 14 років. Їх госпіталізували із отруєнням.
Про це повідомили в ДСНС Закарпатської області.
До рятувальників 10 серпня о 11:30 звернулась туристична група із 28 людей із повідомленням про те, що під час проходження маршруту в районі гори Клифа Рахівського району Закарпатської області трьом дітям, віком 10,12 та 14 років, стало зле. Їм потрібно допомогти добратись в лікарню.
Рятувальники прибули до туристів на автомобілі високої прохідності та квадроциклі. Потерпілих доставили в с. Луги, де на них вже чекали медики. За попередніми даними, діти отруїлись.
"Також разом з потерпілими дітьми рятувальники евакуювали ще п'ять туристів цієї групи, серед яких двоє дорослих та троє неповнолітніх", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, в Карпатах в трьох туристів влучила блискавка.