Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стан народжених в Чернівцях сіамських близнюків залишається тяжким

У народжених малюків спільне тіло.

Стан новонароджених сіамських близнюків, які народилися у Чернівцях минулого тижня, залишається тяжким, йдеться у ТСН.12:00.

Вони на штучній вентиляції легень в реанімації пологового будинку. Переводити їх в обласну лікарню, де  лікарі планували обстежити малюків і визначитись, чи можливо їх розділити, поки передчасно, кажуть у пологовому. У новонароджених спільне тіло, по одній парі рук та ніг, а також три легені.

У їхньої матері це була перша вагітність. Особливість плоду лікарі помітили ще під час першого УЗД-обстеження, але жінка відмовилась переривати вагітність через релігійні переконання. Народжувати мала у столичній клініці, проте пологи почалися передчасно. Тому кесарів розтин їй робили у чернівецькому пологовому.

 Сама породілля почувається добре, медики намагаються стабілізувати стан новонароджених.

"У дітей множинні вади розвитку, які вимагають інтенсивної терапії, тому вони перебувають на стадії дообстеження і отримання відповідної допомоги. Ми радимося, консультуємося", - прокоментувала завідувачка відділення інтенсивної терапії Чернівецького пологового будинку №2 Людмила Агафонова.

Відео Стан сіамських близнюків, які народилися у Чернівцях, залишається тяжким

Вони на штучній вентиляції легень у реанімації пологового будинку. Переводити їх в обласну лікарню, де лікарі планували обстежити малюків і визначитись, чи можливо їх розділити, поки передчасно, кажуть у пологовому. У новонароджених спільне тіло, по одній парі рук та ніг, а також три легені замість двох.    

Стан сіамських близнюків, які народилися у Чернівцях, залишається тяжким

Нагадаємо, в Україні це не перший випадок. У 2012-му дівчатка, зрощені грудними клітками, з’явилися на світ у Краматорську. Вони померли через 5 днів. А близнючки, які у 2002-му народилися в тоді ще в Кіровограді, прожили два тижні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції