Стан Цушка погіршився

Начальник Департаменту зв’язків з громадськістю МВС України Костянтин Стогній повідомив, що Василю Цушку стало гірше.

Стан здоров’я міністра внутрішніх справ Василя Цушка погіршився, повідомив начальник Департаменту зв’язків з громадськістю МВС України Костянтин Стогній.

За його словами, вчора він розмовляв по телефону з міністром, і той говорив дуже в’яло. „Лікарі забрали у нього слухалку та повідомили, що міністру стало гірше,” – поділився Стогній під час веб-конференції в Газеті по-київськи.

Нагадаємо, в середу 30 травня, глава прес-служби МВС Костянтин Стогній повідомив журналістам, що міністра внутрішніх справ Василь Цушко госпіталізовано з інфарктом.

У свою чергу юрист Тетяна Монтян, друг міністра внутрішніх спав Василя Цушка, яка співробітничала з ним іще з часів роботи в парламенті заявила, що у Цушка ще в неділю трапився обширний інфаркт, спровокований отруєнням невідомою речовиною. У той же час, за даними міліцейських джерел, у Цушка передозування метилксантіну.

У четвер, 31 травня, міністерство внутрішніх справ України повідомило, що інформація з приводу отруєння глави цього відомства Василя Цушка в даний момент знаходиться на рівні слухів.

У той же час, народний депутат, представник фракції Партії регіонів Тарас Чорновіл повідомив, що стан Цушка стабільно тяжкий. Нардеп упевнений, що Цушко дійсно отруїли: „...це могли зробити брати Балоги та брати Гелетея”.

1 червня міністра було перевезено для лікування до Німеччини.

В ніч на 2 червня в одній із клінік Німеччини міністру Василю Цушку зробили операцію з метою виявлення причини його хвороби.

Міністерство внутрішніх справ України спростувало інформацію, розповсюджену деякими ЗМІ, про смерть глави МВС Василя Цушка.

У свою чергу Тетяна Монтян підтвердила, що Цушко живий і процитувала його власні слова стосовно пліток про смерть: „Хрен вам! Не дождетесь!”

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: