Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стан в’язня окупантів у Криму Абдуллаєва погіршився, МЗС вимагає допустити українських лікарів

За словами матері політв’язня, лікарі вважають причиною набряку ноги "бешихове ускладнення".

Стан здоров'я кримського політв'язня Узеїра Абдуллаєва, якого близько 1,5 року незаконно утримують у в'язниці, значно погіршився.

Про це заявила речниця МЗС України Мар'яна Беца.

"Стан здоров'я політв'язня Узеїра Абдуллаєва значно погіршився. Вимагаємо допустити українських лікарів, вимагаємо його звільнення", - наголосила вона.

Своєю чергою мати Діляра Абдуллаєва розповіла на своїй сторінці у Facebook, що сьогодні, 4 травня, Узеїра вивезли до лікарню ім. Н.А. Семашко, де його оглядали без фіксації у журналі реєстрації.

"Начмед Олексій Павлович каже, що зробили УЗД судин, виключають тромби і взагалі судинне захворювання. Запитала про набряк ноги, з чим пов'язано, говорить - думаємо, бешихове ускладнення, лікар огляне і будемо лікувати", - розповіла вона, додавши, що свого сина побачити не змогла.

Сегодня 4 мая в 13-00 должна была попасть на приём к начмеду, с утра он говорил что прекратили делать антибио ики, врач...

Опубликовано Абдуллаевой Дилярой 4 мая 2018 г.

Як зазначається, Абдуллаєву висунули обвинувачення за членство в "Хізб ут-Тахрір", яка без жодних на те підстав визнана терористичною в Росії. Його брата призначили "організатором". Справа відома під умовною назвою "сімферопольська п’ятірка". Під час супроводження на допит Узеїра побив конвой. Спецназівці скували руки за спиною, вклали обличчям у підлогу в автозаку та завдали ударів у живіт і по ногах.

Раніше мати Абдуллаєва повідомила, що в нього набрякла ліва нога до коліна, також він відчуває нестерпний біль. "Я як лікар знаю, це сепсис, у народі — зараження крові. Терміново потрібне стаціонарне лікування, щогодини може бути пізно", — сказала жінка, уточнивши, що постійно перебуває у СІЗО, але її не пускають до сина.

Нагадаємо, фігуранти "справи Хізб ут-Тахрір" Еміль Джемаденов, Узеїр Абдуллаєв, Теймур Абдуллаєв, Айдер Саледінов і Рустем Ісмайлов були затримані 12 жовтня 2016 року на території окупованого Криму за підозрою в причетності до організації "Хізб ут-Тахрір"

Також раніше повідомлялось, що через те, що один з фігурантів "справи Хізб ут-Тахрір" написав лист рідною кримсько-татарською мовою, російська окупаційна "влада" Криму перевела його до карцеру СІЗО.

Крім того, російська окупаційна влада помістила фігурантів "справи Хізб ут-Тахрір" Айдера Саледінова та Рустема Ісмаїлова в психіатричну лікарню для проходження примусової психіатричної експертизи. За словами дружини одного з фігурантів, до них застосовують каральну медицину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції