Стан здоров'я чотирьох матросів з корабля "Кіровоград" задовільний

Загрози життю 4 членам екіпажу корабля "Кіровоград", який вибухнув 17 вересня, немає. Стан здоров'я задовільний.

Стан здоров'я чотирьох матросів, які постраждали внаслідок пожежі на борту середнього десантного корабля "Кіровоград" Військово-морських сил Збройних сил України задовільний, загрози їхньому життю немає.

Про це повідомили в Департаменті преси та інформації Міністерства оборони.

Нагадаємо, 17 вересня під час чергового етапу комплексу тактичних навчань "Взаємодія – 2010" на борту середнього десантного корабля "Кіровоград" внаслідок короткого замикання стався несанкціонований пуск двох ракет. Цей пуск спричинив вибух та загоряння у внутрішньому приміщенні корабля.

Завдяки вмілим та самовідданим діям членів екіпажу пожежу було локалізовано та погашено. При гасінні пожежі постраждало четверо матросів з аварійно-рятувальної партії середнього десантного корабля "Кіровоград". Всім їм терміново було надано першу медичну допомогу та евакуйовано до медичних закладів.

Наказом командувача Військово-морських сил Збройних сил України адмірала Віктора Максимова створено комісію для розслідування всіх обставин цієї події на чолі із начальником центру морських операцій капітаном 1-го рангу Денисом Березовським. Адміралом Максимовим також прийнято рішення про заохочення особового складу аварійно-рятувальної партії сдк "Кіровоград" та Центру пошукових та аварійно-рятувальних робіт ВМС ЗС України, які брали участь у ліквідації пожежі.

18 вересня командувач Військово-морських сил Збройних сил України адмірал Максимов особисто поспілкувався з двома постраждалими матросами, які перебувають на лікуванні в Севастополі у Військово-медичному клінічному центрі Кримського регіону. Ще двоє постраждалих знаходяться у Сімферопольському госпіталі.

За словами начальника медичної служби Військово-морських сил Збройних сил України полковника медичної служби Івана Дідуха, стан здоров'я постраждалих задовільний, загрози їхньому життю немає.

Читайте також:

У Криму на десантному кораблі вибухнули снаряди: є потерпілі

Снаряди, що вибухнули на кораблі у Криму, були прострочені

У Криму проходять військові навчання, є перші потерпілі

ВідеоРакетний скандал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: