Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стан здоров'я українського політв'язня Балуха критично погіршився. До нього не пускають лікарів

Стан здоров'я українського політв'язня Балуха критично погіршився. До нього не пускають лікарів

В українця загострюються проблеми з нирками.

Стан здоров'я засудженого в РФ українського політв'язня Володимира Балуха погіршується. Йому терміново необхідна медична допомога, але незалежних медиків до нього в колонію не допускають.

Про це повідомила адвокат Ольга Дінзе, йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Адвокат каже, що у Балуха загострилися проблеми із нирками, та ще й посилилися набряки. Проте незалежного лікаря та психолога, про допуск яких раніше заявляв Балух, до нього в колонію до сих пір не пускають.

Нам вдалося тільки передати йому нові окуляри. Ми продовжуємо заявляти про допуск спеціалістів, а саме лікаря та психолога. А також встановлюємо обставини, які пов’язані з громадянством Балуха,
– заявила Ольга Дінзе.

Окрім того Дінзе розповідає, незаконно ув'язненому українцеві неможливо доставити навіть необхідні після голодування продукти. 

Нагадаємо, 5 липня 2018 року так званий суд у Криму засудив Балуха до п'яти років позбавлення волі в рамках двох кримінальних справ. Його також зобов'язали виплатити штраф у розмірі 10 тисяч рублів. Згодом "суд" окупантів зменшив вирок політв'язню Балуху на один місяць. Українця звинуватили в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, які нібито були знайдені на горищі його будинку. Правозахисники вважають, що його репресували за проукраїнську позицію, зокрема за прапор України, вивішений у дворі його будинку.

19 березня 2018 року Балух оголосив безстрокове голодування. Адвокат Ольга Дінзе наголошувала, що український активіст за час голодування втратив 30 кг ваги. Сам ув’язнений неодноразово повідомляв про знущання з нього в Сімферопольському СІЗО.

Після місяця повної відмови від прийому їжі кримський архієпископ УПЦ КП Климент переконав Балуха вживати мінімальний набір продуктів (дві склянки вівсяного киселю, 50-70 грамів сухарів з чорного хліба і чай з медом). 9 жовтня Балух припинив голодування на час етапу до колонії в Росії, однак зазначив, що їжі, яку там даватимуть, не вживатиме та не одягатиме російську тюремну робу.

Наприкінці червня 2019 року Балух оголосив про повторне голодування через нелюдські умови утримання в російській колонії. Кілька разів його кидали до штрафного ізолятору.

Відео Українському політв'язню Володимиру Балуху терміново необхідна медична допомога

Стан його здоров'я погіршується, а незалежних медиків до нього в колонію не допускають. У Балуха проблеми із нирками, та ще й посилилися набряки. Незаконно ув'язненому українцеві неможливо доставити навіть необхідні після голодування продукти. Поки вдалося передати лише нові окуляри.  

Українському політв'язню Володимиру Балуху терміново необхідна медична допомога

Залиште свій коментар

Вибір редакції