Standard & Poor's підвищило рейтинги України

Після надання МВФ кредиту Україні, міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's підвищило їїї довгостроковий рейтинг.

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's підвищило довгостроковий рейтинг України за зобов'язаннями в іноземній валюті на один щабель - до "В плюс" з "В" - у зв'язку зі схваленням Міжнародним валютним фондом (МВФ) нової кредитної програми для Києва.

Довгостроковий рейтинг в національній валюті підвищений до "ВВ мінус" з "В плюс", говориться в повідомленні агентства. Прогноз рейтингів - стабільний.

На думку експертів агентства, рішення МВФ про виділення нового кредиту підвищує шанси на проведення політики, орієнтованої на стабільний розвиток економіки, а також знижує уразливість України перед зовнішніми впливами.

Нагадаємо, виконавчий комітет МВФ прийняв остаточне рішення про виділення Україні кредиту в розмірі 15,15 мільярда доларів за програмою "stand-by". Планується, що до кінця 2010 року в Україну надійде два транші кредиту. Перший з них був виділений у четвер.

Читайте також:

МВФ перерахував Україні 1,8 млрд доларів

МВФ дав Україні в кредит 15 мільярдів доларів

Експерти: у переговорах з МВФ все залежало від Тігіпка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: