Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стандарти НАТО замість радянських: оприлюднено перші фото засекреченої української гаубиці "Богдана"

Установка має автоматизовану систему наведення та систему заряджання боєприпасів.

У Мережі оприлюднили перші фото нової української самохідної артилерійської установки (САУ) "Богдана", вигляд якої до цього був засекречений. Спочатку світлиною поділився Сергій Згурець, керівник компанії Defense Express, що є партнером концерну "Укроборонпром"

Так ось яка ти, «Богдана»)

Опубліковано Сергієм Згурцем Четвер, 9 серпня 2018 р.

Згодом фото САУ у боєготовому вигляді оприлюднив радник міністра оборони Юрій Бірюков. Згідно з фото, нова самохідна артилерійська установка має спарену броньовану кабіну для розміщення розрахунку бойової машини, передає Український мілітарний портал.

Дратути :)

Опубліковано Юрієм Бирюковим П'ятниця, 10 серпня 2018 р.

"З останніх опублікованих знімків 155-мм самохідна артилерійська установка має автоматизовану систему наведення та систему заряджання боєприпасів. Також на ній помічено контейнери, що здатні вмістити від 20 снарядів", - зазначають там.

Раніше повідомлялося, що нова важка САУ вперше для української артилерії матиме стандартний для НАТО калібр 155-мм, замість "радянського" 152 мм, який зараз використовують ЗСУ. Припускалось, що нова артустановка може бути на гусеничній основі або на основі колісної техніки. З опублікованих фото видно, що українські розробники зупинилися на колісному варіанті.

Нагадаємо, в "Укроборонпромі" показали, як збирають новий експериментальний корпус БТР-4. У найближчий місяць фахівці мають виконати масштабні роботи зі складання та зварювання корпусу. Виріб пройде гідровипробування та перевірку обстрілом.

Вибір редакції