Станицю Луганську та Вільхове відкрито розстрілюють з "Градів" - Москаль

Дата публікації
Станицю Луганську та Вільхове відкрито розстрілюють з "Градів" - Москаль

Станицю жорстоко обстрілюють бойовики / thekievtimes.ua

Серед мирного населення є загиблі і пораненні.

Бойовики так званої "ЛНР" прямою наводкою обстріляли Станицю Луганську та село Вільхове з гармат та "Градів", які вони вивезли на пагорб біля Сіверського Донця.

Гармати і установки, як і залпи з них, видно з селища неозброєним оком.

"Через прямі влучення снарядів розірвані й горять труби газопроводів, пошкоджені кілька будинків. Наслідки обстрілів поки що невідомі", - каже очільник Луганської ОДА Геннадій Москаль.

Загалом за вчорашній день та минулу ніч Станиця зазнала кількох інтенсивних обстрілів: снаряди влучили у приміщення Укртелекому, приватний будинок біля РДА, в адмінбудівлі повибивало шибки.

Пошкоджені близько сорока будинків, деякі відновленню не підлягають. На вул. Катаєва артилерійський снаряд влучив у житловий будинок і зруйнував його. Загинули господарі – подружжя 60 років. Інформація щодо інших потерпілих уточнюється.

 
публикация Луганська обласна державна адміністрація.

На вул. Чапаєва протягом дня не припинялися перестрілки, які періодично переростали в ближні бої. В райцентрі вже четверту добу немає ні електроенергії, ні центрального тепла, ні газу, ні води. Підвезення продуктів заблоковано. Такої інтенсивності обстрілів, як зараз, у Станиці не було з початку бойових дій.

Наступна публікація