Старі і агресивні: у Шуфрича виправдовують полювання в Африці на рідкісних тварин

Старі і агресивні: у Шуфрича виправдовують полювання в Африці на рідкісних тварин

Фото: twitter.com

У пресслужбі повідомили, що сафарі відбувалось у 2013 році.

В Мережі виникло обурення серед користувачів через депутата Верховної Ради від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Нестора Шуфрича, який вбивав тварин в Намібії, серед яких були і рідкісні види.

Про це йдеться на сайті компанії Thormählen & Cochran Safaris, клієнтом якої був Шуфрич. Фотографії спливли в твіттер-акаунті Tigrenlion, який виступає за заборону спортивного полювання.

У пресслужбі депутата спробувати виправдати дії Шуфрича, повідомивши, що полювання велося з дозволу, а тварини були вже старі і агресивні, до того ж все відбувалось у 2013 році. "Полювання, про яке було описано в ЗМІ, велося з дозволу уповноважених на це національним урядом органів, предметом відстрілу був самець не репродуктивного віку, агресивного характеру, який підлягав відстрілу. Нестор Шуфрич підкреслив, що предметом його мисливського інтересу були, виключно, самці зрілого віку, що втратили здатність давати потомство і що представляють небезпеку як для більш молодих самців, так і для місцевих жителів в окрузі", - зазначили в заяві.

Також там додали, що "після описаних подій Нестор Шуфрич, через відомі обставини, утримувався від подібних експедицій на Африканському континенті".

Повʼязані теми:

Наступна публікація