Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Старовинні наконечники до списів і кинжали: Митники затримали посилку до Британії

Старовинні наконечники до списів і кинжали: Митники затримали посилку до Британії

Контрабандистами займається СБУ.

На Буковині на пункті пропуску "Порубне" 23 січня митники затримали бусік зі старовинною холодною зброєю.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Державної митної служби Максим Нефьодов, вивезти культурні цінності контрабандисти хотіли до Великої Британії.

"Контрабанда тижня. Цього разу покажу вам ще один аспект роботи Нова митниця - боротьбу із нелегальним вивезенням культурних цінностей. Ось затримали в п’ятницю піздно вночі в посилці на Великобританію, яку перевозили "бусіком" через "Порубне". Далі працює СБУ - це їх підслідність. Продукти роботи чорних археологів особливо часто намагаються вивозити контрабандою…", - написав голова митниці.

На фото видно, що контрабандисти намагалися вивезти з України старовинні наконечники до стріл та списів та десятки ножів і кинжалів.

Нагадаємо, 20 січня на пункті пропуску "Порубне" контрабандисти під виглядом недорогого нібито турецького взуття і одягу намагалися ввезти в Україну елітні бренди - Brioni, Loro Piana, Burberry, Kiton, Philipp Plein.

Відео Приблизно третина усього українського імпорту побутової техніки - контрабанда

Нелегальні товари перетинають кордон не лише в таємних нішах автомобілів або через підземні ходи під прикордонною лінією. Комерційні партії дроблять на маленькі, які цілком законно ввозять українці під виглядом товару для власного користування. А по український бік кордону знову об’єднують та ухиляються від оподаткування.

Приблизно третина усього українського імпорту побутової техніки - контрабанда

Залиште свій коментар

Вибір редакції