Стартував найдовший в Україні квест в рамках фестивалю "Де кіно. Епізод 2"

Квест "Таємниця загубленої кінострічки" буде тривати півроку, аж до проведення фестивалю "Де кіно. Епізод 2" в Києві.

21 квітня розпочався наймасштабніший і найтриваліший квест про справжнє українське кіно. Участь абсолютно безкоштовна. Головний приз – поїздка до європейської країни, де знімали серіал "Гра престолів". Квест відбувається в рамках фестивалю "Де кіно. Епізод 2". Фінал відбудеться 23 вересня на фестивалі в Києві.

Назва квесту – не менш загадкова – "Таємниця загубленої кінострічки". Він триватиме півроку і буде складатися з онлайн- та офлайн-завдань, серед яких пішохідні квести Києвом, шифри, коди та багато іншого.

Брати участь у квесті можуть усі охочі, яким виповнилось 18 років.Кожен учасник зможе відчути себе головним героєм історії та пройти, разом з ним, усі етапи гри. Сюжет розпочинається із повернення героя до Києва. Він приїздить до порожньої квартири свого дідуся, де на нього чекають суцільні загадки і таємниці. Головна із  яких – секрет кінострічки.

Над розробкою квесту працювала команда "Mystery Play", відома за адаптацією таких ігор: "Втеча з Шоушенка", "Секретні матеріали", "Moulin Rouge" та інші. 

Щоб розпочати пригоду, реєструйтесь за посиланням.

Нагадаємо, фестиваль "Де кіно. Епізод 2" –  спільна ініціатива 1+1 медіа та FILM.UA Group. Головна мета – створити відкритий майданчик для розвитку сучасного кіно, котрий буде доступний кожному. Від 18 квітня розпочалося приймання конкурсних робіт і триває до 17 липня, більше деталей на сайті.

Залиште свій коментар