Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗНО з української мови і літератури: кого і чому можуть не пустити на тестування

Його складатимуть 349 тисяч осіб.

У четвер, 23 травня, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, повідомив УЦОЯО.

Участь у тестуванні з обов'язкового предмета візьмуть понад 349 тисяч абітурієнтів. На виконання 58 завдань сертифікаційної роботи вступники матимуть 180 хв. Завдання будуть з вибором однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності та написання твору. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, – 104.

До пункту тестування абітурієнтів допускатимуть від 10:15 до 10:50. При собі необхідно мати оригінал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт, запрошення-перепустку для участі у ЗНО. Якщо учасник тестування не матиме при собі хоч одного із цих документів, його не допустять до пункту тестування.

Тестування розпочнеться о 11:00. З собою слід мати дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також прозору пляшку з питною водою. Заборонено проносити до пункту тестування засоби зв'язку, технічні пристрої, друковані чи рукописні матеріали, які не передбачені процедурою тестування.

Як повідомлялося, 21 травня відбулося ЗНО з математики. Його складали 155,3 тис. учасників. Це 96,6%  від тих, хто зареєструвався на офіційну сесію ЗНО  з цього предмету. 82 учасники не змогли потрапити до пунктів тестування через відсутність одного з документів, 31 – через запізнення.

Нагадаємо, у нинішньому році зовнішнє незалежне оцінювання для вступу у виші на бакалаврат складатимуть 355 тисяч осіб. Найбільше учасників ЗНО серед нинішніх випускників шкіл – 53,07%. 37,57% зареєстрованих – це учні закладів професійної освіти і 9,36% - випускники минулих років.

ВідеоПонад 350 тисяч людей зареєструвались на ЗНО

Перший іспит математика. За два роки ЗНО з математики стане обов’язковим для усіх вступників. Триватиме ЗНО до 13 червня, результати ж оголосять до 21. Загалом цьогоріч на оцінювання зареєструвалися понад 350 тисяч осіб. Із яким настроєм нині складали іспит юні математики бачила ТСН.    

Понад 350 тисяч людей зареєструвались на ЗНО

Залиште свій коментар

Вибір редакції