Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стати президентом, побачити кумирів, пересуватися без візочка: про що мріють діти у Львові

Свої бажання малеча втілила у малюнках.

У Львові сотні дітей малюнками розповідали про свої мрії: мир, подорожі, велика родина, власний дім, зустрічі з кумирами та одужання. Та, на жаль, не всі батьки знають про найзаповітніше, і рідко говорять із дітьми про це, тож задум команди благодійного проекту телеканалу "1+1" "Здійни мрію" покликаний довести, що мрії важливі, вони змінюють життя і роблять його яскравішим, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сотні дітей на площі Ринок малюють найзаповітніше. Хтось хоче iPhone, хтось купатися до Єгипту, а 8-річний Костя бачить себе главою держави. "Я командую Україною. Моя мрія – стати президентом", - каже він.

ВідеоУ Львові сотні дітей малюнками розповідали про свої мрії

Мир, подорожі, велика родина, власний дім, зустрічі з кумирами та одужання – ось про що мріють українські діти. Та, на жаль, не всі батьки знають про найзаповітніше і рідко говорять із дітьми про це. Тож задум, який започаткувала команда благодійного проекту телеканалу "1+1" "Здійсни мрію" покликаний довести, мрії важливі, вони змінюють життя і роблять його яскравішим. 

У Львові сотні дітей малюнками розповідали про свої мрії

Допомагає дітям розповідати про свої мрії куратор проекту Лідія Таран. Вона каже, що лише 5% українських дітей мріють без меж, решта плутають найзаповітніше із матеріальним. А цей проект важливий не тільки для маленьких фантазерів, а й для їхніх батьків. "Ми хочемо, щоб вони розмовляли зі своїми дітьми, щоб діти після цього мріяли краще, більше і вище", - каже телеведуча.

Львів – уже п’яте місто, у яке завітав всеукраїнський арт-марафон "Моя дитяча мрія". Власними мріями з проектом діляться не лише малюки. "Я особисто мрію, щоб у нашій країні було більше дітей, які мріють про щось таке велике, грандіозне, не просто про матеріальні речі. І ми, дорослі, мусимо їх підтримувати, не ламати, бути разом з ними", - каже директор із стратегічних комунікацій Альфа-Банк України Оксана Рудюк.

Фотогалерея Діти арт-марафону #моядитячамрія приєдналися до Blockchain Art Hackathon 2.0 (7 фото)

Величезну мрію має Оксанка. У неї ДЦП, але дівчика багато працює і вже невеликі відстані долає сама. Оскана намалювала перекреслений інвалідний візок. "Я мрію вдома ні за що не тримаючись, ні за меблі, ні за палки, ні за поручні ходити", - каже вона. А інша мрія дівчинки тільки-но здійснилася, бо вона побачила легендарного мотиваційного спікера Ніка Вуйчича. Він - друг проекту "Моя дитяча мрія", сам батько чотирьох дітей і знає, яку силу мають наші мрії. "Коли люди не дуже добре до мене ставилися в школі, я думав собі, так, люди виглядають по-різному, але всі вони прекрасні. Тоді я мріяв, щоб люди добре відносилися один до одного", - розповів він.

13-річна Ксеня Гвоздяк теж мріяла зустрітися Ніком. Про найзаповітніше дівчина розповіла кураторові  проекту телеканалу 1+1 "Здійсни мрію" Лідії Таран, і ось Ксеня вже на одній сцені з Ніком Вуйчичем. Зізнається йому про ще одну мрію. "Моя найбільша мрія – стати дизайнером для неповносправних людей", - сказала мрійниця. Вуйчич обіцяє Ксені підтримати її на шляху до мрії. "Коли ти розробиш для мене сорочку, я вдягну її і сфотографуюся, фото розміщу в соціальних мережах", - пообіцяв він.

Після Львова свої мрії малюватимуть діти Харкова, Краматорська і Маріуполя. Згодом 100 тисяч дитячих малюнків перетворять на промінь надії і запустять його у небо. До дня новорічних свят ці мрії для багатьох стануть реальністю.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції