Стаття за пропаганду розколу

Один із лідерів БЮТ Микола Томенко переконаний, що слід законодавчо заборонити пропагування розколу України.

Микола Томенко
УНІАН
Микола Томенко пропонує встановити покарання за пропаганду розколу України.
Один із лідерів БЮТ Микола Томенко переконаний, що слід законодавчо заборонити пропагування розколу України.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Миколи Томенка, за його словами, "сьогодні абсолютна більшість суспільства переймається тим, щоби політичні протистояння під час передвиборчої кампанії не призвели до розколу України та порушення її беззаперечної цінності - єдності та соборності нашої держави”.

Водночас він нагадав, що, “на жаль, під час попередньої виборчої кампанії деякі представники Партії регіонів активно використовували тему федеративного устрою України та подвійного громадянства”. "Тоді вдалося під тиском і нашої політичної сили не допустити практичного втілення цієї ідеї. Проте на цих виборах знову з’являються політики, які висловлюють подібні пропозиції”, - зауважив Микола Томенко. Так, за його словами, лідер Прогресивної соціалістичної партії Наталя Вітренко в ефірі "5 каналу” запропонувала "створити Галицьку автономію по типу Кримської”.

"І взагалі, варто, нарешті, запровадити законодавчу заборону пропагування розколу України”, - вважає політик. Він також зауважив, що в проекті Програми "Український прорив. До справедливої і конкурентоспроможної країни”, яку БЮТ пропонує для всеукраїнської дискусії, така пропозиція є.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: