Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Став відомий розклад проведення ЗНО-2019 з усіх предметів

Основна сесія розпочнеться 21 травня.

Цьогорічна Державна підсумкова атестація (ДПА) стартує вже 14 травня, а Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) – 21 травня.

Про це повідомили у Департаменті освіти та науки Київської міської державної адміністрації.

ДПА для учнів 4-х класів відбудеться з 14 по 24 травня. Вони будуть здавати два предмети - українському мову та літературу і математику.

Учні 9-х класів матимуть ДПА з трьох предметів – українська мова, математика та предмет за вибором школи. Атестація триватиме с 4 по 19 червня. Видача документів про освіту – з 14 червня.

ЗНО/ДПА-2019
КМДА

Основна сесія ЗНО для учнів 11-х класів почнеться 21 травня тестуванням з математики та завершиться 13 червня тестуванням з хімії.  Видача документів про освіту – 26 та 27 червня.

Останній дзвоник в усіх класах – 31 травня.

ЗНО/ДПА-2019

Наприкінці квітня Український центр оцінювання якості освіти закінчив обробку реєстраційних документів осіб, які виявили бажання взяти участь в цьогорічному зовнішньому незалежному тестуванні. Для участі в основній сесії зареєструвалася 354 051 особа. Найбільше учасників ЗНО серед нинішніх випускників шкіл – 53,07%. 37,57% зареєстрованих – це учні закладів професійної освіти і 9,36% - випускники минулих років. 

ВідеоОсвіторія створила комп’ютерну гру, яка допоможе безкоштовно підготуватися до ЗНО

Понад 350 000 школярів уже за місяць складатимуть ЗНО. Часу стає менше, а репетитори - ну дуже дорогі. Громадська спілка "Освіторія" створила комп’ютерну гру, де діти можуть не тільки грати, а й навчатися! Розробили платформу для того, аби мотивувати учнів. І щоб усі школярі, незалежно від місця проживання чи статків родини, були однаково готовими перед іспитом.  

Освіторія створила комп’ютерну гру, яка допоможе безкоштовно підготуватися до ЗНО

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції