Ставити знаки на Говерлі заборонили

Івано-Франківська обласна рада заборонила встановлення символів і знаків на горі Говерла без попереднього погодження.

Вандалізм ЄСМ на Говерлі (Фото: Офіційний сайт ЄСМ rossia3.ru)
Архів
Тепер встановлення будь-яких знаків на найвищій горі України потрібно спеціально погоджувати з облдержадміністрацією. (Фото: Офіційний сайт ЄСМ)
Івано-Франківська обласна рада заборонила встановлення різних символів, знаків, пам'ятників на горі Говерла, яка знаходиться на території Івано-Франківської області, без погодження з головними управліннями будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, туризму і культури Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Рішення про це ухвалила 16-та сесія Івано-Франківської облради 9 листопада. Облрада звернулася до політичних партій і громадських організацій області з проханням самовільно не встановлювати символів і знаків під час проведення масових заходів на Говерлі.

Депутати доручили Управлінням Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України в Івано-Франківській області вжити заходів з виконання зазначеного рішення.

За інформацією голови Івано-Франківської облради Ігоря Олійника, 8 листопада голова Івано-Франківської обладміністрації Микола Палійчук підписав розпорядження "Про впорядкування встановлення символів на горі Говерлі". Облрада підтримала розпорядження губернатора.

Як відомо, міліція порушила кримінальну справу у зв'язку з оскверненням державної символіки на Говерлі. СБУ встановила трьох виконавців і двох замовників осквернення державної символіки на Говерлі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: