Ставнійчук написала заяву про звільнення з Секретаріату

За словами Ставнійчук, вона написала заяву про звільнення тільки 25 лютого, бо керувалася принципом - безперервність влади.

Заступник глави Секретаріату президента Марина Ставнійчук написала заяву про відставку.

За її словами, вона написала заяву тільки 25 лютого, тому що керувалась основним принципом функціонування держави - безперервністю влади, принципом правонаступництва.

"З огляду на те, що в адміністрації президента предметом моєї діяльності були чи не основні повноваження президента, зокрема, йдеться про повноваження, пов’язані із законодавчою діяльністю, законодавчими ініціативами президента, напрацюванням правових позицій президента, в тому числі правовими позиціями президента у Конституційному суді, з питаннями представлення інтересів президента у судах загальної юрисдикції, - тому, виходячи з державницької позиції, я вважала за необхідне забезпечити безперервність діяльності інституту президента", - сказала Ставнійчук.

Вона підкреслила, що прийняла рішення виконувати свої обов’язки, поки не передасть всю наявну інформацію та документацію новому керівництву Адміністрації президента.
За словами Ставнійчук, після того, як у неї з’явилась можливість ввести в курс справ нове керівництво Адміністрації президента, нею була написана "заява про відставку з етичних міркувань".

Як повідомлялося, 25 лютого новий глава держави Віктор Янукович утворив замість Секретаріату президента Адміністрацію президента і призначив її главою Сергія Льовочкіна.

Працівникам Секретаріату президента Янукович вказав продовжувати виконувати покладені на них посадові обов`язки до припинення в установленому порядку трудового договору з ними.

Читайте також:

Соратники Ющенка перебираються з Банкової в "Мистецький арсенал"

Ющенко призначив себе головою "Мистецького арсеналу"

Прес-секретар Ющенка та все керівництво Секретаріату подали у відставку

Янукович знайшов нових губернаторів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: