Стельмах пророкує Україні дефолт

Причому вже до Нового року. І звинувачує в цьому уряд Юлії Тимошенко.

Голова Нацбанку України Володимир Стельмах спростував звинувачення прем'єра Юлії Тимошенко про те, що він винен у знеціненні гривні. Керівник НБУ звинувачує уряд в тому, що Україна може ще у грудні опинитися в ситуації внутрішнього дефолту.

Володимир Стельмах
УНІАН
Володимир Стельмах відповів прем'єру на критику
"Я можу навести приклад, що тільки після цієї заяви відразу на ринку виріс курс долара, тобто знецінилася валюта майже в два рази", - сказав головний банкір України.

"Вже заявляють курси 14 і більше гривень за один долар. Сьогодні в економіці України склалася дуже складна ситуація. Бездарна діяльність уряду в управлінні економікою призвела до того, що ще в грудні цього року країна може бути у ситуації внутрішнього дефолту. На сьогодні уряд не має коштів для виплат по заробітних платах, пенсіях, соціальних виплатах і зобов'язаннях зовнішнього і внутрішнього характеру. Правління НБУ стурбоване сьогоднішньою ситуацією, коли прем'єр-міністр перейшла ту межу, яку ніхто ніколи не переступав. Особливо цинічним є той факт, що зброєю в руках політичних воєн уряду можуть бути прості люди", - наголосив Стельмах.

Нагадаємо, напередодні Тимошенко зажадала термінового звільнення Стельмаха з посади голови Нацбанку. За словами прем'єра, фракція БЮТ не дасть Верховній раді працювати, поки не буде заслухано звіт керівника НБУ про його роботу.

Того ж дня на вечірньому засіданні ВР створила тимчасову слідчу комісію парламенту з перевірки діяльності НБУ в період економічної кризи. Головою ТСК призначений депутат від БЮТ Юрій Полунєєв.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: