Степанов оголосив про плани МОЗ робити по 270 тисяч щеплень від коронавірусу на добу

Степанов оголосив про плани МОЗ робити по 270 тисяч щеплень від коронавірусу на добу

Фото: УНІАН

За словами міністра, збільшення темпів вакцинації є можливими, якщо до цього процесу будуть долучені всі рівні державного управління.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов оголосив про плани вакцинувати 70% населення України до кінця 2021 року. За його словами, здійснення 270 тисяч щеплень на добу в Україні є можливим. 

Про це він сказав під час засідання Кабміну 7 квітня. 

"Нами (МОЗ. - Ред.) розроблений проєкт національного плану вакцинації. У проєкті ми пропонуємо визначити мінімальну кількість щеплень, яку повинна проводити наша медична система, щоб охопити 70% населення щепленнями до кінця року. Це майже 6 млн щеплень на місяць, або 270 тис. щеплень на добу без вихідних.

Чи можемо ми це зробити? Так. Але тільки у випадку, коли до цього процесу будуть долучені всі рівні державного управління, зокрема голови ОДА та очільники органів місцевого самоврядування. Міністерство самостійно в ручному режимі не в змозі управляти такою мережею пунктів щеплення, а це тисячі пунктів щеплення, які розташовані на всій території України", - сказав Степанов. 

Зазначимо, що станом на 7 квітня 2021 року в Україні від коронавірусу вже щеплено 320 265 осіб. За добу 6 квітня провакциновано 15 585 людей. 

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО та схвалив створення Національного плану вакцинації проти COVID-19. План передбачає охоплення щепленнями більшості дорослого населення України не пізніше грудня 2021 року для формування колективного імунітету до коронавірусу.

Новини України: Зеленський підписав указ про план вакцинації

Новини України: Зеленський підписав указ про план вакцинації

Повʼязані теми:

Наступна публікація