Степанов прогнозує повернення школярів за парти за планом – 1 вересня

Степанов прогнозує повернення школярів за парти за планом – 1 вересня

Фото: Associated Press

Степанов зауважив, що правила робот шкіл в умовах карантину стосуватимуться як учнів, так і вчителів.

МОЗ та МОН таки планують відкрити школи у вересні. Для цього відомства розробляють спеціальні положення, які регулюватимуть роботу закладів з дотриманням всіх карантинних вимог.

Про це в ефірі ТСН.19:30 заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Зараз ми разом з МОН розробляємо правила. Я думаю, що нам десь близько тижня потрібно, щоб ми вже їх видали і оприлюднили. Принаймні такі терміни ми для себе поставили. зараз ми говоримо про те, що наші діти 1 вересня повинні піти до школи. Звичайно, початок навчального процесу буде відрізнятися від того, що було рік тому", – сказав він.

Степанов зауважив, що правила стосуватимуться як учнів, так і вчителів.

"Звичайно, будуть розроблені правила з урахуванням соціальної дистанції, кількості дітей, які будуть перебувати в класі. Будуть термоскринінги при тому, як діти або працівники приходять в школу. Це базові речі, які будуть дотримані. Але ми дуже чітко все це розпишемо, в який спосіб, як будуть навчатися наші діти і за яких умов за необхідності в умовах адаптивного карантину може бути перехід на дистанційну форму навчання – за яких ознак та критеріїв", – додав Степанов.

Раніше повідомлялося, що Степанов заявив, що Україна відстежує всі розробки вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19 в світі та готується до того, щоб, як тільки вона з'явиться на ринку, якомога швидше забезпечити її потрапляння на ринок України і почати вакцинувати українців.

Повʼязані теми:

Наступна публікація