Степанов розповів, як боротимуться із затягнутими строками тестів на коронавірус

Автор
Надія ПонькоНадія Понько
Дата публікації
Перегляди
403
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Степанов розповів, як боротимуться із затягнутими строками тестів на коронавірус

Фото: Associated Press

На вирішення проблеми виділили 100 мільйонів гривень.

Міністерство охорони здоров'я планує за рахунок приватних лабораторій скоротити термін здійснення тестування на коронавірус і на це вже виділено 100 мільйонів гривень.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Також з міст, де є проблеми з тестуванням, будуть відправлятися матеріали в інші регіони, де менш завантажені лабораторії. "Ми будемо мати відповідні договори з приватними лабораторіями, і відправляти туди (матеріали - ред.) на сам процес тестування, які знаходяться в лабораторіях. Таким чином, ми максимально розвантажимо наші лабораторні центри і максимально зменшимо кількість днів, які іноді чекають наші громадяни на результат тестування", - сказав Степанов.

Міністр зазначив, що зараз проблеми з тестуванням спостерігаються в Києві, Донецькій, Одеській, Дніпропетровській, Харківській областях. Водночас є регіони, такі як Закарпатська і Кіровоградська області, де лабораторії обробляють всі тестування.

У вівторок, 20 жовтня, в Україні зафіксували 5 469 нових випадків COVID-19 та рекорд смертей - 113 (усього — 5 786). Натомість одужали за добу рекордні 3 044 людини (від початку пандемії — 129 533). 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
403
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація