Степанов розповів, як боротимуться із затягнутими строками тестів на коронавірус

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Степанов розповів, як боротимуться із затягнутими строками тестів на коронавірус

Associated Press

На вирішення проблеми виділили 100 мільйонів гривень.

Міністерство охорони здоров'я планує за рахунок приватних лабораторій скоротити термін здійснення тестування на коронавірус і на це вже виділено 100 мільйонів гривень.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Також з міст, де є проблеми з тестуванням, будуть відправлятися матеріали в інші регіони, де менш завантажені лабораторії. "Ми будемо мати відповідні договори з приватними лабораторіями, і відправляти туди (матеріали - ред.) на сам процес тестування, які знаходяться в лабораторіях. Таким чином, ми максимально розвантажимо наші лабораторні центри і максимально зменшимо кількість днів, які іноді чекають наші громадяни на результат тестування", - сказав Степанов.

Міністр зазначив, що зараз проблеми з тестуванням спостерігаються в Києві, Донецькій, Одеській, Дніпропетровській, Харківській областях. Водночас є регіони, такі як Закарпатська і Кіровоградська області, де лабораторії обробляють всі тестування.

У вівторок, 20 жовтня, в Україні зафіксували 5 469 нових випадків COVID-19 та рекорд смертей - 113 (усього — 5 786). Натомість одужали за добу рекордні 3 044 людини (від початку пандемії — 129 533). 

Наступна публікація