Степанов розповів, яке фінансування після переоцінки медреформи отримають районні лікарні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всі лікарні, за його словами, мають отримати не менше грошей, ніж мали б.

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов пояснив, як фінансуватимуться районні лікарні після переоцінки медреформи.

Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua.

"Мені ж потрібно збудувати всю медицину в країні, а не якусь потужну лікарню. Що таке потужна лікарня? Це та, де тобі надають класну медичну допомогу. У нас є районні лікарні, з огляду на ті чи інші речі, багатопрофільні, які краще фінансувались, мають краще обладнання. Я за", – сказав Степанов.

Також він розповів, що нове обладнання в лікарнях Одеської області закуповувалося за чотири місяці.

"Якби я не керував Одеською областю і не знав як закуповувалось обладнання до лікарень, то я би теж вірив у цю казку. Вони закуповували це обладнання, але не за пів року. Що таке процес підготовки? Ці критерії з’явились 24 вересня на сайті НСЗУ. Підготуватись до 5 лютого 2020 року за 4 місяці – закупити все обладнання, інсталювати його – неможливо. Так, у цих лікарнях проводять кращий процес лікування. Я переконаний, що вони повинні отримувати більше грошей і розвиватися", – вважає міністр.

Він зазначив, що лікарні отримають всі ті суми, які мають отримати, але з певними змінами.

"Вони отримають всі ті суми, які ми запроваджуємо за тими новими пакетами. По-перше, це не менше фінансування, ніж у 2019 році, а по-друге, це додаткові пакети задля того, щоб від 2021 року бути у нормальних умовах з початком реформованої медицини", – стверджує Степанов. 

Повне інтерв'ю з міністром охорони здоров'я України Максимом Степановим читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції