Степанов закликав носити маски, щоб не довелося "сортувати" хворих із коронавірусом в лікарнях

Дата публікації
Перегляди
3821
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Степанов закликав носити маски, щоб не довелося "сортувати" хворих із коронавірусом в лікарнях

Фото: УНІАН

В Україні лікарняні ліжка для пацієнтів з коронавірусом заповнені вже на майже 70%.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов попередив, що у разі, якщо заповнення ліжок для хворих на коронавірусну хворобу досягне 100%, то доведеться "сортувати" хворих і залишати в лікарні лише тих, у кого буде більший шанс на життя.

Про це він сказав у ході свого виступу у Верховній раді.

"Після заповненості 100% ліжок ми будем вимушені застосувати протокол медичного сортування із пріоритетом надання медичної допомоги хворим з більшими шансами на виживання", - заявив Степанов.

Він додав, що це буде свідчити про завалену систему медичної допомоги. Тому закликав українців в першу чергу дбати про своє життя самостійно -  вдягати маски і не нехтувати соціальною дистанцією, не відвідувати і не влаштовувати масових заходів. А при перших симптомах хвороби залишатись вдома.  

Зазначається, що зараз в Україні лікарняні ліжка для пацієнтів з коронавірусом заповнені вже на майже 70%.  

Найгірша ситуація із завантаженістю лікарень спостерігається у Полтавській (91,7%), Житомирській (85,8%) та Івано-Франківській (81,4%) областях, а також у Києві (78,3%). Єдиним регіоном, де вільні понад 50% ліжок, є Черкаська область (45%).

Міністр додав, що зараз у Києві Донецькій і Одеській областях опрацьовують план із розгортання мобільних шпиталів із 500 ліжками у кожному. Там мають залучити до роботи 1200 медиків.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3821
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація