Степанов зустрінеться з мерами українських міст, щоб пояснити небезпеку нехтування карантином

Степанов зустрінеться з мерами українських міст, щоб пояснити небезпеку нехтування карантином

У МОЗ наголошують на важливості дотримання карантину регіонами.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов зустрінеться з мерами українських міст, щоб обговорити недотримання містами карантинних обмежень. Таку зустріч напередодні ініціював очільник МОЗ.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі "Сніданку з 1+1".

Степанов сказав, що він готовий комунікувати з місцевою владою і пояснювати важливість дотримання протиепідемічних заходів. Міністр наголосив, що "важливо, щоб регіони дотримувалися карантину, щоб система працювала, і ми могли вчасно надавати медичну допомогу".

"Розумію, що це може комусь не подобатися, зокрема, громадянам, бо вони втомилися. Але хтось має брати на себе цю відповідальність. І рекомендувати ті правилами, які дуже часто не подобаються, але заради здоров'я і життя", - зазначив голова МОЗ.

Крім того, Степанов вкотре пояснив, що на посилення карантину в тому чи іншому регіоні впливають епідемічні показники і у цьому немає жодного політичного підтексту.

"У політику починають грати тоді, коли на рівні місцевої влади ухвалюють рішення дотримуватися санітарних норм чи ні. Дотримання норм не повинно бути інструментом політичної боротьби, а має виконуватися безумовно. Саме для цього МОЗ їх і розробляє. На жаль, ми як міністерство перебуваємо в ситуації, коли нам доводиться сподіватися на розум місцевої влади і на їхнє розуміння небезпеки ситуації", – наголосив міністр охорони здоров'я.

Нагадаємо, 10 вересня, в Україні оновили зони карантину, розширивши їх. Так, Київ на щонайменше 14 днів потрапив до "помаранчевої зони", де заборонено роботу хостелів та готелів, фітнесцентрів і розважальних закладів. Під забороною масові заходи за участю понад 100 осіб і понад однієї людини на 20 кв.м.

Відео Міністр охорони здоров’я про коронавірус, щеплення під час пандемії та санітарні норми в школах

Чи безпечно зараз вакцинуватися? Що робити, якщо дитина нещодавно перехворіла на коронавірус? Чи є список рекомендованих МОЗом щеплень саме на період пандемії? І які щеплення можна зробити безкоштовно? На ці та інші запитання відповість міністр охорони здоров’я Максим Степанов – він сьогодні у нас в гостях.

Міністр охорони здоров’я про коронавірус, щеплення під час пандемії та санітарні норми в школах

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів