Стікав кров'ю після укусу собаки: під Миколаєвом копи екстрено супроводили 3-річну дитину до лікарні

Стікав кров'ю після укусу собаки: під Миколаєвом копи екстрено супроводили 3-річну дитину до лікарні

Фото: pixabay.com

До поліцейських звернувся тато хлопчика. Чоловік попросив супроводити його і хлопчика до медустанови.

У Миколаївській області 3-річну дитину вкусила собака. Хлопчика, який спливав кров'ю, в супроводі поліції госпіталізували в лікарню.

Про це ввечері 28 червня повідомили в пресслужбі Національної поліції області.

"Увечері до поліцейських сектора реагування патрульної поліції звернувся житель Миколаївського району з проханням допомогти йому з сином швидко дістатися до лікарні. Правоохоронці оперативно супроводили авто з дитиною в медичний заклад для надання кваліфікованої допомоги", — відзначили в пресслужбі Нацполіції області.

Там також додали, що 28 червня поліцейські супроводжували в лікарню ще одну дитину: дівчинку з підвищеною температурою.

Нагадаємо, що в Дніпропетровській області службова собака охоронця на пляжі накинулася на нетверезих відпочивальників. Чоловік зняв з пса намордник, швидше за все, щоб показати бешкетникові, що не жартує, в ту ж мить між ним і відпочиваючим сталася бійка.

У Кременчуці бійцівський собака напав на дівчину

У Кременчуці бійцівський собака напав на дівчину

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
413
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація