Стильний вигляд улітку: дизайнери розкрили "фішки" правильного одягу у спеку

Українцям радять сипати сіль у взуття та використовувати мокрі краватки.

Дизайнери дали неочікувані поради щодо того, як урятуватися від шаленої спеки за 30 градусів. Оксана Фурса наголошує, що руки і ноги мають бути закритими, а тканини одягу – натуральними, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ваш одяг стає вашим особистим кондиціонером", - наголошує вона. Взуття, на її думку, має бути шкіряним, із закритим носком і відкритою п'ятою. Аксесуари ж мають бути штучними. "Шкіряні сумки не дуже гарний варіант. При нагріванні вони починають випускати з себе все, що в них вклали. Більше 25 градусів – і починається зворотній процес. У такому випадки кращі штучні варіанти. На ноги – натуральне, до рук – штучне", - радить фахівець.

ВідеоДизайнери дали ТСН неочікувані поради, як урятуватись від шаленої спеки

Якщо доводиться ходити у закритому взутті, Оксана радить використовувати сіль. Солити треба устілки на ніч. "У носок насипаємо сіль, поклали, ніч вона перебуває. Ця сіль буде віддаватися протягом дня – менше пітніти, не будуть набрякати ноги", - каже дизайнер.

Ще один спосіб охолодження – метод японських самураїв із шовковою хусткою. На шию вона пов'язується намоченою, це зменшує температуру тіла на 5-6 градусів. Чоловічий варіант – намочити водою краватку. Втім, в офісі державних нотаріусів усі без краваток – керівництво скасувало дрескод, бо кондиціонерів немає. Співробітниці радіють, що замість закритих сорочок їм дозволили одягнути сукні.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

як врятуватися від спеки. інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар