Стильний вигляд улітку: дизайнери розкрили "фішки" правильного одягу у спеку

Українцям радять сипати сіль у взуття та використовувати мокрі краватки.

Дизайнери дали неочікувані поради щодо того, як урятуватися від шаленої спеки за 30 градусів. Оксана Фурса наголошує, що руки і ноги мають бути закритими, а тканини одягу – натуральними, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ваш одяг стає вашим особистим кондиціонером", - наголошує вона. Взуття, на її думку, має бути шкіряним, із закритим носком і відкритою п'ятою. Аксесуари ж мають бути штучними. "Шкіряні сумки не дуже гарний варіант. При нагріванні вони починають випускати з себе все, що в них вклали. Більше 25 градусів – і починається зворотній процес. У такому випадки кращі штучні варіанти. На ноги – натуральне, до рук – штучне", - радить фахівець.

ВідеоДизайнери дали ТСН неочікувані поради, як урятуватись від шаленої спеки

Якщо доводиться ходити у закритому взутті, Оксана радить використовувати сіль. Солити треба устілки на ніч. "У носок насипаємо сіль, поклали, ніч вона перебуває. Ця сіль буде віддаватися протягом дня – менше пітніти, не будуть набрякати ноги", - каже дизайнер.

Ще один спосіб охолодження – метод японських самураїв із шовковою хусткою. На шию вона пов'язується намоченою, це зменшує температуру тіла на 5-6 градусів. Чоловічий варіант – намочити водою краватку. Втім, в офісі державних нотаріусів усі без краваток – керівництво скасувало дрескод, бо кондиціонерів немає. Співробітниці радіють, що замість закритих сорочок їм дозволили одягнути сукні.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

як врятуватися від спеки. інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Наступна публікація