Стогній розповів про бійку з Луценком

Костянтин Стогній заявив, що готовий написати рапорт про звільнення після інциденту з Юрієм Луценком, якщо буде "відчувати власну провину".

Головний радник Міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній заявив, що після інциденту з екс-главою МВС Юрієм Луценком він готовий написати рапорт про звільнення, якщо буде "відчувати власну провину".

"Того вечора я виходив з телецентру з людиною, яка була першою у черзі на житло, а потім, з приходом Луценка, стала 66-ю. І він каже мені: "Допоможіть мені, в мене життя не складається, я був перший, а мене взяли та й посунули. Можливо, є якийсь захист, щоб мені дали хоч якесь житло, бо не можу я в пожежній частині жити, на території пожежної частини ... От ми про це говоримо і виходимо на вулицю, а там стоїть Луценко і з ним 12 людей - охорона і ще якісь люди. У сутінках не видно, видно тільки Луценка", - зазначив Стогній.

Він додав, що, коли вони вийшли і пішли далі, ветеран міліції каже: "Що мені зробити? Може мені з заявою звернутися до вас чи до Міністра для того, щоб можна було отримати житло?"

"І тут я позаду чую голос Луценка: "Ну треба там у міністра...". Повністю цитувати не буду", - сказав головний радник Міністра внутрішніх справ. Стогній пояснив, що не стерпів, "тому що ветерана міліції взяли посунули, не вибачилися, зробили з нього дурня".

"Я не знаю, як так вийшло, суто автоматично намагався цю людину (Луценка, - ред.) до ладу привести, але охорона завадила. Я тільки дотягнувся до нього трішки, бо охорона професійна, я їх знаю, працювали разом з цими хлопцями. І я зупинився відразу, в ту ж секунду, але почалися з боку охорони руки вилазити, виникла сутичка. Що там було, я точно сказати не можу. Вона була секунд десять, потім люди, що бачили це, стали кричати, і всі зупинилися", - сказав Стогній.

"Я вибачився, сказав Луценку, що не стримався, але його охорона вже відвела. І він нічого не чув. Я запитав: "Що будемо робити, звертатися до міліції? Я готовий нести відповідальність, звертатися будете в міліцію?". Вони відповіли, що порадяться, а через кілька хвилин сказали, що викликати міліцію не будуть. Як же не викликати, якщо є зіпсована машина, і людині це потрібно компенсувати, запросити експертів, виписати збитки, але ж все ж вони відмовилися викликати міліцію", - зазначив головний радник голови МВС.

"Я розповів, як воно було, а як буде далі, я не знаю. Я готовий нести відповідальність і готовий написати рапорт про звільнення, якщо буду відчувати власну провину. А раз вони все ж таки звертаються до міліції, то я рапорт точно писати не буду, хай прокуратура визначається. А то вони тиснуть будь-якими способами для того, щоб я звільнився", - підкреслив Стогній.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що депутат Верховної ради від "Народної самооборони" Юрій Гримчак і Стогній побилися в п'ятницю після ефіру програми "Шустер Live". Пізніше директор Департаменту зв'язків з громадськістю МВС Дмитро Андрєєв заявив, що Стогній вдарив в обличчя екс-главу МВС Луценка.

У той же час Гримчак звернувся до міліції і Генеральної прокуратури з заявою про порушення кримінальної справи відносно Стогнія. Крім того, Гримчак направив відкрите звернення до президента Віктора Януковича, до Кабінету міністрів і Верховної ради у зв'язку з бійкою з головним радником глави МВС.

Читайте також:

Соратник Луценка вимагає справу проти Стогнія

Гримчак: Стогній - "патологічний брехун" і Луценко не бився з ним

Луценко отримав по обличчю від соратника Могильова через "оральний контакт"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: