Стогній йде з міліції

Перебуваючі на пенсії, в міліцію Стогній погодився повернутися на особисте прохання Могильова, лише на один рік, щоб сформувати позитивний імідж МВС.

 Головний радник голови МВС Костянтин Стогній написав рапорт про звільнення з міліції. 

За словами самого Стогнія, він подав рапорт, але не знає, підписав його міністр чи ні, пише газета "Сегодня".

Джерело в міністерстві уточнило газеті, що "до призначення міністром внутрішніх справ Анатолія Могильова Костянтин Стогній був на пенсії".

За словами джерела, в міліцію Стогній погодився повернутися на особисте прохання Могильова, лише на один рік, щоб сформувати позитивний імідж МВС і зробити це відомство відкритим для ЗМІ.

Наразі термін домовленості збіг і Стогній повертається в журналістику.

У повідомленні наголошується, що раніше Стогній вже кілька разів звертався до міністра з проханням підписати його рапорт про звільнення.

"У п'ятницю пройшла інформація, що папери готові і Костянтин залишиться тільки позаштатним радником міністра", - зазначило джерело.

Нагадаємо, восени 2010 року Стогній став героєм скандалу. Під час політичного шоу на одному з українських каналів він побився з екс-міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком.

У листопаді депутат від НУ-НС Юрій Гримчак звернувся до міліції та Генпрокуратури з заявою про порушення кримінальної справи щодо Стогнія.

Читайте також:

Міліція визнала Луценка винуватцем бійки зі Стогнієм

Оприлюднено відео бійки Стогнія з Луценком

Соратники Луценка погрожують Стогнію 7 роками в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: