Столична влада має намір продовжити середню тривалість життя киян на 7 років

КМДА має намір домогтися збільшення середньої тривалості життя киян на 7 років у рамках проекту розвитку Києва. Про це повідомив голова міськадміністрації Олександр Попов.

Столична влада має намір протягом наступних 15 років збільшити середній термін тривалості життя киян на 7 років. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов.

"У рамках проекту "Розвиток міста" маємо намір збільшити термін проживання киян на 7 років протягом 15 років з 71-72 до 78-79 років", - зазначив Попов. На його думку, такого результату можна досягти шляхом розвитку медичної практики сімейного типу.

Оскільки на сьогоднішній день не вистачає кваліфікованих фахівців у галузі сімейної медицини, голова КМДА проінформував, що з Національним медичним університетом ім. Богомольця уже підписано угоду для забезпечення підготовки таких кадрів за рахунок бюджету.

Варто зазначити, на сьогоднішній день в Україні кількість смертей перевищує кількість народжень на 32%.

Раніше президент України Віктор Янукович висловив незадоволення тривалістю життя українців. За його словами, середня тривалість життя в Україні становить 67,5 років, а середня тривалість життя людей у Китаї перевищує цей показник більш як на 10 років.

Нагадаємо, у доповіді за 2010 рік Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй "Реальне багатство народів: шляхи розвитку людини" Україна потрапила до дев’ятки держав, де очікувана тривалість життя нижча показників 1970-х років.

Читайте також:

В Україні смертність перевищує народжуваність на третину

В України немає шансів збільшити населення до 50 мільйонів

Тривалість життя українців рекордно скоротилася

Янукович стурбований, що українці живуть менше за китайців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: