Столична влада призупинила будівництво в центрі Києва

Депутати Київради проголосували за призупинення будівництва на деяких вулицях у центрі Києва, зокрема: Ірининській, Рейтарській, Гончара, Великій Житомирській, Михайлівській і на Михайлівському провулку.

Депутати Київради ухвалили рішення про призупинення будівництва на деяких вулицях у центрі Києва. За таке рішення проголосували 74 зі 120 депутатів. Так, будівництво призупинене на вул. Ірининській, Рейтарській, Гончара, Великій Житомирській, Михайлівській і на Михайлівському провулку.

Як зазначив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Мазурчак, це рішення хоч і є важливим, однак призупинення будівництва тільки на перерахованих вулицях є недостатнім.

"Я вважаю, що це дуже важливе питання, оскільки і кияни і голова адміністрації (КМДА) дуже негативно ставляться до того, що в центрі міста псується вигляд, особливо в тих місцях, де є пам'ятники архітектури, особливо це стосується центру та Подолу. Ми вважаємо, що тут треба бути дуже обережними у добудові", - сказав Мазурчак.

За його словами, необхідно припинити будівництво в цих місцях до ухвалення генерального плану, "оскільки при його прийнятті буде проведено обговорення з киянами і по тих пунктах, які будуть викликати опір громадян, це буде враховуватися в генплані і сесія Київради не зможе ухвалювати рішення про виділення землі під забудову. Мені здається, що правильний підхід - прийняти генплан і тільки після цього будувати", - наголосив Мазурчак.

Раніше гловний архітектор Києва Сергій Целовальник повідомив, що у найближчі 2-3 роки Майдан Незалежності в Києві може кардинально змінити вигляд. Будівля Федерації профспілок може збільшитися на три поверхи, а на її подвір'ї збираються збудувати 22-поверхову висотку.

Нагадаємо, улітку в центрі Києва прогнозуються великі затори через ремонт центральних вулицях в рамках підготовки Києва до проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році, повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Читайте також:

Київ втратить більше десятка архітектурних пам'яток

У Києві хочуть прибрати "Метроград" і зробити під Майданом паркінг

На Майдані в Києві зведуть 22-поверховий готель

Янукович доручив збудувати в Києві діловий центр як в Парижі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: