Столичні депутати подарують киянам слона

Олександр Омельченко хоче зібрати гроші на нового слона для київського зоопарку.

Екс-мер Києва, нардеп Олександр Омельченко, не полишає намірів придбати для столичного зоопарку слона.

Нагадаємо, улюбленець киян та підопічний мера Леоніда Черновецького слон Бой помер у квітні минулого року. Коштує слон недешево - близько мільйона гривень, а тому Олександр Олександрович заявив, що на найближчому засіданні звернеться до нардепів з проханням "скинутися".

Самі депутати вже готові допомогти екс-меру. "Я завжди підтримував добрі починання Олександра Омельченка. Думаю, що наступного тижня ми з ним побачимося і обов'язково це обговоримо", - сказав депутат від ПР Василь Горбаль.

Нунсівець Валерій Борисов теж "за". "Звичайно, дам грошей, але скільки - друге питання. Омельченко ж ще й двох хотів купувати", - говорить він.

Якщо мільйон гривень поділити на 450 депутатів, то вийде, що з кожного приблизно по 2 тис. грн. Нагадаємо, Омельченко вже зробив придбання для зоопарку. Він купив у зоопарку Хмельницького двох ведмедиків Потапа і Настю за 15 тис. грн. Щоправда, їх ще до Києва не привезли.

Як повідомлялося раніше, за право купити слона для київського зоопарку Олександр Омельченко хотів змагатися з  Вітаієм Кличко.

Нагадаємо, в 2010 році в Київському зоопарку померло чимало тварин. Серед них - слон Бой, зебра, зубр, верблюд, бізон, амурський тигр, пінгвіни, шимпанзе.

Читайте також:

Депресивному горилі з Київського зоопарку подарували телевізор

Тварин Київського зоопарку нагодують використаними ялинками

У Київському зоопарку викрито махінації на 300 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: