Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Столичні випускники коледжів, технікумів та училищ складатимуть підсумкову атестацію онлайн

Столичні випускники коледжів, технікумів та училищ складатимуть підсумкову атестацію онлайн

Такий варіант іспиту Київ, єдиний в Україні, запровадив ще 3 роки тому.

В Києві випускники закладів професійної (професійно-технічної) освіти складатимуть підсумкову атестацію в форматі онлайн-тестування.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської держадміністрації.

"Такий варіант іспиту Київ, єдиний в Україні, запровадив ще 3 роки тому. Цьогоріч онлайн-тестування Державної кваліфікаційної атестації для контролю якості професійно-теоретичної підготовки, рівня професійних знань, умінь та навичок у столиці проходитимуть близько 850 випускників 17 закладів освіти", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що йдеться про випускників, які вчилися на кухаря, кондитера, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, водія категорії "С", "С1", електрозварника ручного зварювання, токаря, штукатура, лицювальника-плиточника, маляра, агента з організації туризму, адміністратора, секретаря керівника, обліковця з реєстрації бухгалтерських даних.

Раніше повідомлялося, що закон про внесення змін до законодавства щодо окремих питань завершення 2019-2020 навчального року, а саме - скласти ДПА можна буде за бажанням, офіційно опублікували в парламентській газеті “Голос України” від 23 червня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції