Столичну площу Льва Толстого перейменують на площу Народного Руху

Народні депутати запропонували перейменувати одну з центральних площ столиці на майдан Народного Руху України за перебудову.

Площу Льва Толстого в Києві можуть перейменувати на площу Народного Руху. Про це заявив голова комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригинець.

Бригинець, зокрема, наголосив: "Можна було б узяти площу Льва Толстого або Московську, оскільки ці назви не історичні. Але це можуть сприйняти як антиросійські перейменування".

У зв’язку з цим Бригинець повідомив, що на засіданні комісії з питань культури й туризму поки не вдалося дійти до єдиної думки щодо перейменування.

При цьому він підкреслив, що була також ідея перейменувати Львівську площу, що вельми проблематично. "Це якраз історична назва, тут колись була Львівська брама, тому хай рішення ухвалює президент", - додав він.

Як відомо, раніше народні депутати запропонували перейменувати одну з центральних площ столиці на майдан Народного Руху України за перебудову.

Вулиці і майдани в Києві перейменовуються доволі часто. Так, раніше депутати Київради вирішили перейменувати вулицю Комінтерну на вулицю Петлюри.

Крім того, наприкінці березня було прийняте рішення про надання нових назв семи київським вулицям. Так, передбачається перейменування вул. Анищенка на вул. Левандовську (Печерський район), вул. Ветрова на вул. Назаровську (Шевченківський район), вул. Воровського на вул. Кудрявську (Шевченківський район), вул. Димитрова на вул. Ділову (Голосіївський район), вул. Андрія Іванова на провулок Бутишева (Печерський район), вул. Панаса Любченка на вул. Загородню (Голосіївський район), площу Фрунзе на Петропавловську площу (Оболонський район).

Також у січні цього року бульвар Лихачова в Печерському районі Києва був перейменований на бульвар Марії Приймаченко.

Читайте також:

В Одесі з’явиться вулиця Жванецького

Київ потрапив у першу сотню найкомфортніших міст світу

У Києві перейменували сім вулиць

У Черновецького вирішили ввести податок на слово "Київ"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: