Столтенберг закликав Україну "втілити усі рекомендації щодо захисту прав нацменшин"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Генсек НАТО обговорив питання нацменшин із Зеленським.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Україна повинна втілити усі рекомендації Венеційської комісії щодо захисту прав національних меншин.

Про це Столтенберг сказав на спільній пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським після засідання Комісії Україна-НАТО у Києві, передає УНІАН.

”Я неодноразово заявляв про важливість прав меншин. Усі члени погоджуються, що Україна повинна повністю втілити рекомендації Венеціанської комісії”, - зазначив Столтенберг.

Столтенберг додав, що обговорив сьогодні це питання із Зеленським.

Водночас генсек Альянсу висловив задоволення, що 6 з 7 рекомендацій Венеціанської комісії вже впроваджуються.

Нагадаємо, Угорщина наклала вето на спільну декларацію послів Північноатлантичної ради НАТО щодо України. Глава угорського МЗС Петер Сіярто пояснив це тим, що документ не зобов'язує Україну повернути позбавлені права етнічної угорської меншини. Міністр заявив, що Угорщина не готова жертвувати інтересами 150 тисяч етнічних угорців Західної України в інтересах геополітичних інтересів.

Відео Угорщина заблокувала заяву НАТО щодо України

Глава угорського МЗС Петер Сіярто розповів, що Будапешт наклав вето на спільну заяву послів Альянсу, що нині перебувають з візитом у нашій державі. За словами Сіярто, зробили це, бо в заяві не згадували про "позбавлення прав" угорських меншин. Будапешт пропонував доповнити документ, а, коли інші члени НАТО ідею не схвалили, просто заблокував заяву.  

Угорщина заблокувала заяву НАТО щодо України

Залиште свій коментар

Вибір редакції