Стоматолог перетворив свою пацієнтку на інваліда

Українка Надія Носач одна з небагатьох в Україні, хто виграв справу проти непрофесійних медиків. Втім, лікарі сплачувати їй компенсацію не збираються.

В Павлограді хірург-стоматолог допустив професійну помилку, через яку здорова жінка стала практично інвалідом. Їй вдалося виграти судову справу, проте компенсації жінка не дочекалася. Визнавати свою помилку лікарі не хочуть.

Надія Носач прийшла до стоматолога, аби запломбувати зуб. Хірург наполіг на операції, в якій, як з'ясувалося потім, не було жодної потреби. Під час лікування він розрубав пацієнтці великий нерв, перетворивши цим її життя на жах. Тепер Надія не відчуває нижньої губи та щелепи, відчуває постійний біль.

Жінка лікувалася, де тільки можна. Приймала до 40-ка ліків одночасно, але полегшення не наставало. Нею переймалися лікарі у Дніпропетровську та Києві, не цікавила вона тільки тих, хто став причиною її поневірянь.

Надія подала позов до суду, і, після дворічного розгляду, виграла справу. Натомість стоматологія не поспішає відшкодувати пацієнтці моральні та матеріальні збитки.

"Вони обізвали мене божевільною. Заявили в суді, що я вигадую і фантазую, і меня потрібна психіатрична лікарня", - каже вона.

У клініці інцидент не коментують, стверджують тільки, що той медик вже давно звільнився. Рішення суду медики збираються оскаржувати.

Про медичне беззаконня в Україні та постраждалих від дій лікарів пацієнтів дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

Чоловік чекає на операцію на серці вже 10 років

Діабетикам загрожує інсуліновий голод

Київська влада зробить медицину платною

ВідеоЛікарські помилки в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: