Сторона Януковича проти прямої трансляції суду по виборах

Через п'ять хвилин після початку трансляції засідання суду представники Януковича у ВАСУ висловилися проти неї. Трансляцію було припинено, а судді зібралися для вирішення цього питання.

У Києві розпочався суд, який вирішить долю виборів
Судді вирішують, чи проводити пряму трансляцію засідання
Сторона Віктора Януковича у Вищому адмінсуді виступила проти прямої трансляції судового засідання за позовом Юлії Тимошенко.

З відкриттям засідання Перший Національний телеканал почав пряму трансляцію з суду. Проте через 5 хвилин її було припинено.

На початку судового розгляду представник Тимошенко Андрій Портнов заявив клопотання про надання дозволу ЗМІ на здійснення прямої трансляції та проведення фото- і відеозйомки.

Представник відповідача (ЦВК) Михайло Охендовський заявив, що залишає це клопотання на розгляд суду.

Водночас представник третьої сторони (Віктора Януковича - ред.) адвокат Андрій Федур заявив, що заперечує проти здійснення прямої трансляції.

"Я не даю згоди на пряму трансляцію та не заперечую на задоволення клопотання в іншій частині (щодо здійснення фото- та відеозйомки)", - сказав він.

Федур спробував пояснити свою позицію. "Я в жодному разі не зазіхаю на здійснення відкритого, гласного судового засідання...". Однак суддя-доповідач перервав його і попросив чітко висловити свою позицію.

"Я заперечую на здійснення прямої трансляції", - відповів Федур.

Після цього у засіданні суду було оголошено перерву, судді пішли до дорадчої кімнати для винесення рішення з питання прямої трансляції.

Перший Національний транслював перші 5 хвилин засідання, проте потім перервав пряму трансляцію.

Як відомо, 19 лютого у Києві розпочалося засідання Вищого адмінсуду за позовом прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко щодо оскарження результатів президентських виборів.

Тимошенко особисто прибула на засідання Вищого адмінсуду. Вона пройшла до будівлі суду "живим коридором", у який вишикувалися депутати від БЮТ.

Водночас перед судом проходить мітинг прихильників Віктора Януковича, який скандує "Ганьба" та "Тимошенко на нари".

Сторону відповідача (ЦВК) представляють члени ЦВК Тетяна Лукаш, Тамара Астахова і Михайло Охендовський.

Третьою стороною у суді є сторона Януковича. Її представляють група депутатів Партії регіонів, а також
донька Сергія Ківалова Тетяна.

Нагадаємо, що 16 лютого лідерка БЮТ особисто подала до ВАСУ позовну заяву.

Як повідомлялось, ЦВК 14 лютого офіційно оголосила Януковича переможцем виборів президента України. Всі члени ЦВК підписали відповідний протокол. 5 членів ЦВК підписали протокол із "окремою думкою", в тому числі і заступники голови ЦВК Андрій Магера і Жанна Усенко-Чорна.

За офіційними результатами ЦВК, лідер Партії регіонів Янукович набрав у другому турі президентських виборів 48,95% голосів виборців (12 млн 481 тис. 266 голосів), прем'єр-міністр Тимошенко - 45,47% (11 млн 593 тис. 357 голосів). Не підтримали жодного кандидата 4,36% виборців (1 млн 113 тис. 55 голосів).

Читайте також:

У Києві розпочався суд, який вирішить долю виборів

Тимошенко прибула до суду оскаржувати результати виборів

Регіонали вимагають порушити проти Тимошенко кримінальну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: