Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Страшна правда в тому, що Сенцов готовий боротися до фатального кінця – актор Хостікоєв

Страшна правда в тому, що Сенцов готовий боротися до фатального кінця – актор Хостікоєв

На його думку, українці мають донести цю думку до світу та вплинути на звільнення режисера.

Українські режисери і актори, митці та спортсмени долучилися до проекту ТСН на підтримку незаконно ув'язненого Олега Сенцова. Слово на захист режисера мовив український актор Анатолій Хостікоєв, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Для того, щоби боротися і перемагати ворога, потрібна зброя. Єдина зброя Олега Сенцова – голодування. Це потужна, нищівна сила, і він готовий боротися до кінця – до фатального, до смертельного", - вважає актор.

Відео Анатолій Хостікоєв висловив підтримку в'язню Сенцову

Українські режисери та актори, митці та спортсмени долучилися до проекту ТСН на підтримку незаконно ув'язненого Олега Сенцова. Слово на захист режисера сказав і український актор Анатолій Хостікоєв.

Анатолій Хостікоєв висловив підтримку в'язню Сенцову

"Наша зброя в тому, щоб об’єднавшись, донести цю страшну правду до всього світу, спонукати нашу українську владу до більш рішучих дій. І тоді ми спільно врятуємо Олега і визволимо з неволі наших українських патріотів. Іншого виходу в нас немає", - наголосив Хостікоєв.

Раніше на захист Сенцова висловилися інші відомі діячі культури. Зокрема, виконавець головної ролі у фільмі "Кіборги" В'ячеслав Довженко закликав цінувати людську свободу. "Найцінніше, що є в людини – це власне життя. Яким Олег зараз ризикує, поставивши умову, щоб звільнили всіх політв’язнів, які там перебувають. Я вважаю неприпустимим у ХХІ столітті, щоб ми поверталися до 30-х років радянської системи. Ми не маємо права мовчати", - наголосив він. А співак, лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук назвав Олега Сенцова совістю нашого покоління. "Я не знайомий з тобою, Олеже, особисто, але дуже мрію потиснути тобі руку", - зізнався музикант.

Залиште свій коментар

Вибір редакції