Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Страшна правда в тому, що Сенцов готовий боротися до фатального кінця – актор Хостікоєв

На його думку, українці мають донести цю думку до світу та вплинути на звільнення режисера.

Українські режисери і актори, митці та спортсмени долучилися до проекту ТСН на підтримку незаконно ув'язненого Олега Сенцова. Слово на захист режисера мовив український актор Анатолій Хостікоєв, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Для того, щоби боротися і перемагати ворога, потрібна зброя. Єдина зброя Олега Сенцова – голодування. Це потужна, нищівна сила, і він готовий боротися до кінця – до фатального, до смертельного", - вважає актор.

ВідеоАнатолій Хостікоєв висловив підтримку в'язню Сенцову

Українські режисери та актори, митці та спортсмени долучилися до проекту ТСН на підтримку незаконно ув'язненого Олега Сенцова. Слово на захист режисера сказав і український актор Анатолій Хостікоєв.

Анатолій Хостікоєв висловив підтримку в'язню Сенцову

"Наша зброя в тому, щоб об’єднавшись, донести цю страшну правду до всього світу, спонукати нашу українську владу до більш рішучих дій. І тоді ми спільно врятуємо Олега і визволимо з неволі наших українських патріотів. Іншого виходу в нас немає", - наголосив Хостікоєв.

Раніше на захист Сенцова висловилися інші відомі діячі культури. Зокрема, виконавець головної ролі у фільмі "Кіборги" В'ячеслав Довженко закликав цінувати людську свободу. "Найцінніше, що є в людини – це власне життя. Яким Олег зараз ризикує, поставивши умову, щоб звільнили всіх політв’язнів, які там перебувають. Я вважаю неприпустимим у ХХІ столітті, щоб ми поверталися до 30-х років радянської системи. Ми не маємо права мовчати", - наголосив він. А співак, лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук назвав Олега Сенцова совістю нашого покоління. "Я не знайомий з тобою, Олеже, особисто, але дуже мрію потиснути тобі руку", - зізнався музикант.

Залиште свій коментар

Вибір редакції