Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Страшна смерть 2-річної дитини стала вже другою для проблемної родини з Вінниччини

Тепер дітей у батьків можуть відібрати назавжди, а горе-матері загрожує тюремне ув’язнення.

Стали відомими подробиці страшної смерті дитини на Вінниччині. Там 2-річна дитина отримала 70% опіків тіла та не дочекалася фахової допомоги, бо батьки вирішили лікувати її самостійно, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Маленька Віка потрапила в 20-літрову каструлю з окропом, яку матір залишила на підлозі. Дитина закричала, її 4-річна сестричка побігла за мамою в іншу кімнату, жінка витягла маленьку доньку з каструлі, але замість того, щоби викликати швидку допомогу, дві доби змащувала обпечену шкіру дитини гусячим жиром. "Мастила маззю, але бачите, як воно обійшлося. Не було у неї пухирців, воно просто червоненьке стало. До пів другого гралася, пів четвертого охолола", - твердить мама Олена Радзімовська. Лише після цього вона викликала швидку, медики півгодини намагалися реанімувати дівчинку, але шансів уже не було.

ВідеоНа Вінниччині у сім'ї загинула дитина через те, що матір самотужки взялася лікувати її від опіків

Медики не приховують, що шоковані ситуацією, адже дитина дві доби терпіла пекельний біль. "У дитини шкіра злізла, там ледве не м'ясо було видно. Там 60–70 відсотків пошкодженої шкіри, половини шкіри немає. Яке там гратися – воно лежало, бідне, стогнало, а потім і перестало стонати, вже конало", - твердить лікар Крижопільської ЦРЛ Олександр Поліщук.

Тепер у ситуації розбиратимуться правоохоронці. Напевне їм відоме, що це вже не перша дитяча смерть у родині – чотири роки тому начебто рушничком сама задушилася 3-місячна дівчинка. "Як мати, так і її співмешканець вживають спиртні напої, палять. Співмешканець був неодноразово судимий", - констатував правоохоронець Віталій Тур. Провини жінки в першій смерті не знайшли, справу закрили, а відібраних на час слідства до інтернату дітей повернули. По другому випадку тепер є питання і до самої матері, і до соціальної працівниці, котра мала відвідувати родину саме в день трагедії, але не схотіла через погану погоду та калюжі на шляху.

Мати своєї провини в недбалому ставленні до батьківських обов’язків не вбачає. "Я б не сказала, що я дуже погана мама. Померло двоє дітей - ну, що ж, буває", - каже вона. Натомість головний спеціаліст служби у справах дітей Валентина Ляшко прогнозує, що тепер чотирьох живих дітей в матері, найімовірніше, заберуть. "Якщо було вчинено відносно однієї дитини така ситуація, тобто це явно свідчить про ухилення від виконання батьківських обов’язків", - каже вона. Правоохоронці ж додають, що в разі доведення провини жінці загрожує до восьми років позбавлення волі.

Кореспондент ТСН Анна Тітовська

Залиште свій коментар

Вибір редакції