Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Страшний сон КДБ": до складу Наглядової ради "Укроборонпрому" увійшов американець

Президент Порошенко вважає, що це сприятиме прозорості роботи концерну.

До складу Наглядової ради "Укроборонпрому" увійшов представник США Ентоні Тетер. Про це стало відомо під час призначення нового генерального директора концерну Павла Букіна.

За словами президента України Петра Порошенка, участь Тетера у діяльності "Укроборонпрому" сприятиме прозорості роботи концерну. Також президент назвав цей крок "символом ефективної співпраці між українськими і американськими партнерами".

"Якщо би хто-небудь 5 років тому уявив собі в складі спостережної ради американця – в святая-святих таємниці, до якої нікого не допускали – страшний сон першого відділу КДБ. Сьогодні ми якраз робимо дуже рішучі зміни", – заявив Порошенко.

Ентоні Тетер за свого боку подякував за високу довіру та можливість працювати разом із українськими партнерами. Він заявив, що впевнений в успішному розвитку багатьох проектів військово-оборонного комплексу України.

Варто зазначити, що екс-голова Агентства передових оборонних дослідницьких проектів США (DARPA) Ентоні Тетер до цього вже півтора роки обіймав посаду радника екс-голови "Укроборонпрому" Романа Романова з питань довгострокового розвитку концерну. Він допомагає у реалізації стратегії розвитку компанії, впровадженні реформ, корпоратизації, міжнародного аудиту. Під головуванням Тетера було створено Державну агенцію передових досліджень і розробок (прототип американської DARPA).

ВідеоЗа що звільнили голову "Укроборонпрому" Романова

На жаль, це факт - під час війни на армії заробляють усі хто може. Найбільші ж гроші крутяться у концерні "Укроборонпром", який днями лишився без голови: неймовірно, але президент Порошенко з подачі Гройсмана таки звільнив Романа Романова.

За що звільнили голову "Укроборонпрому" Романова

Нагадаємо, 21 лютого президент України Петро Порошенко представив офіційно нового керівника державного концерну "Укроборонпром" Павла Букіна. До цього Букін очолював компанію "Укрспецекспорт", що здійснює зовнішньоекономічну діяльність у сфері експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення. 

12 лютого генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов заявив, що йде у відставку з посади. Він уточнив, що заяву про звільнення написав ще торік. Романов вважає, що "Укроборонпром" під його керівництвом працював успішно.

27 грудня 2017 прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що підпише подання на ім'я президента щодо звільнення Романова. Він звинуватив гендиректора концерну в тому, що той не знайшов шляху до погашення заборгованності перед працівниками суднобудівного заводу в Миколаєві.

Своєю чергою Романов наголосив, що концерн не має стосунку до заборгованості перед працівниками "Миколаївського суднобудівного заводу".

"Заборгованість із зарплати склалася через те, що завод не отримував відшкодування коштів за утримання ракетного крейсеру "Україна" та самостійно за свій рахунок тримав "Україну" на плаву від лютого 2015 року. В результаті державна заборгованість склала – 61 млн грн", - запевнив він

Залиште свій коментар

Вибір редакції