"Страшно туди ступити": одесити шоковані наслідками нічної зливи 

"Страшно туди ступити": одесити шоковані наслідками нічної зливи 

Вода затопила будинки, магазини та салони краси.

Нічна злива затопила житловий комплекс "Райдужний" в Одесі. 

Про це повідомляють очевидці і показують у Мережі наслідки негоди.

Магазини та салони на цокольних поверхах залило водою по підвіконня. Автомобілі також затоплені.

одесу залило

"Наслідки стихії на Райдужному. Це капець, народ…і прямо у моєму дворі. Автівки затоплені, водії хапаються за голову, мотори не знаю як будуть відновлювати. Вночі писали, що води було по підлокотнику всередині! Магазини і салони в цокольних приміщеннях взагалі жесть. Страшно туди ступити, бо ще трісне струмом", - написала Оксана Поднебесная, жителька Одеси.

Крім того, як повідомляють у ДСНС, через сильний дощ в Одесі рятувальники допомагали людям вибиратися з підтоплених будинків, підвалів та квартир.

Додамо, що в Одесі станом на 07:00 досі підтоплено декілька вулиць та обмежено рух громадського електротранспорту. 

Станом на 07:00 підтопленими залишалися вулиці Чорноморського Козацтва, Отамана Головатого, Щеголева, Отамана Чепіги, Мечникова, Небесної Сотні та Водопровідна. Крім того, вода заблокувала в'їзд та виїзд до житлового масиву Селище Котовського, що в Суворовському районі Одеси. У мерії радять рухатися Окружною дорогою.

Нагадаємо, у ніч на четвер Одесу накрила потужна злива, через підтоплення багатьох вулиць був ускладнений рух транспорту, пілоти двох пасажирських авіалайнерів відмовились від посадки в аеропорту.

Наступна публікація