Стратегічним військовим об'єктам відключили електрику

У Міністерстві оборони попереджають, що проблеми з електрикою загрожують українській безпеці.

В Україні почали відключати енергопостачання стратегічних для державної безпеки військових об'єктів.

Про це повідомляє Міноборони.

Як повідомляють військові, енергопостачальні компанії кількох областей України відключають від світла військові частини та установи Збройних сил, навіть незважаючи на те, що їхні борги за електрику невеликі.

Низка з цих об'єктів дуже важливі для виконання завдань із захисту держави, звертають увагу у військовому відомстві.

Так, 28 січня представники компанії “Чернігівобленерго” розпочали відключення від електропостачання військових частин, які несуть бойове чергування в системі протиповітряної оборони держави: радіолокаційного підрозділу військ протиповітряної оборони Повітряних сил ЗСУ та окремого полку спеціального призначення. Їхні борги за постачання електроенергії становлять 8 і 38 тисяч гривень відповідно.

Відключено Чернігівський обласний військовий комісаріат та збірний пункт, які заборгували за електроенергію 3 тисячі гривень.

Сьогодні “Чернігівобленерго” планує відключити від електропостачання окремий лінійно-вузловий полк зв’язку, а також територіальне управління “Північ” Сухопутних військ ЗСУ.

Періодичних відключень зазнають й інші військові частини та стратегічні об’єкти, що дислокуються на території Чернігівщини, зазначають у Міноборони. Зокрема, вкрай проблемна ситуація спостерігається у Ніжині, Прилуках, Гончарівському та Ічні.

Особливе занепокоєння в міністерства викликає періодичне відключення від електропостачання об’єктів 6-го арсеналу Командування сил підтримки ЗСУ, що розташований в Ічнянському районі Чернігівщини.

Цей арсенал є одним з найбільших серед усіх складів зберігання ракет і боєприпасів у Збройних силах. На території цього об’єкту зберігається уся номенклатура боєприпасів, 70% з яких є непридатними для подальшого використання і потребують утилізації.

Крім того, з 27 січня немає світла в установах Харківського гарнізону. Без електрики зараз Харківський університет Повітряних сил імені Кожедуба, з гуртожитками, їдальнею та іншими інфраструктурними об'єктами, Харківський військовий ліцей Будинок офіцерів.

Університет Повітряних сил заборгував за електроенергію 217 тисяч гривень, а в цілому борг по Харківському військовому гарнізону за спожиті комунальні послуги становить 600 тисяч.

Нагадаємо, проблеми з енергопостачанням, яке відключають за борги, вже відчули інші установи, що фінансуються з державного бюджету України. Наприклад, вчора без світла на день залишився митний пункт "Рава-Руська" на українсько-польському кордоні.

Раніше проблеми зі світлом відчули комунальні установи Києва, зокрема школи, лікарні та ЖЕКи.


Читайте також:

На Львівщині міжнародний пункт пропуску закрили через борги

Київським школам включили тепло та світло

За сумлінну сплату комунальних послуг даватимуть знижки до 90%

ВідеоАрмія залишилась без світла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: