Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Люди залишилися без зарплати.

Сьогодні, 22 червня, у Харкові працівники заводу "Електроважмаш" вийшли на протест. Вони скаржаться, що керівництво розікрало гроші, а в. о. гендиректора заводу Віктор Бусько довів підприємство до передбанкрутного стану.

Про це повідомляє Telegram-канал "Харків News".

"На "Електроважмаш" страйк, люди залишилися без зарплати... В.о. гендиректора заводу "Електроважмаш" Бусько довів підприємство до предбанкротного стану",  - йдеться у повідомленні.

Учасники акції додають, що керівництво заводу розікрало гроші. 

Нагадаємо, 18 червня у Харкові правоохоронці прийшли з обшуком на "Електроважмаш" і вручили підозру у вчиненні злочинів нинішньому в. о. генерального директора держпідприємства Віктору Буську, а також його заступнику. 

У головному управлінні Національної поліції повідомляють, що слідчі дії на "Електроважмаші" проводять СБУ і прокуратура, а кримінальне провадження відкрито за статтею 191 КК України — привласнення та розтрата державних коштів, причому в особливо великих розмірах. В офіційному повідомленні прокуратури Харківської області йдеться: "Нанесений державі збиток тільки від продажу 2 тяглових агрегатів становить понад 1 млн грн". 

Раніше повідомлялося, що, даними ЗМІ,  "Електроважмаш" заборгував понад 1 млрд грн контрагентам, кредиторам і співробітникам. Його рахунки заблоковані, зростає заборгованість по зарплаті, робітники звільняються. Підприємство отримує одне за іншим попередження про відключення електрики і води, і може зупинитися назавжди в будь-яку хвилину. 

На думку ЗМІ, в катастрофічному стані справ на заводі винні Віктор Бусько, нинішній в. о. гендиректора "Електроважмашу", і його київські покровителі з Фонду державного майна України. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції